• Кутові каміни

  Наш улюблений кутовий камін

  24.09.2015

  Популярні статті

  Наш улюблений кутовий камін

  Наш улюблений кутовий камін
  Всім давно відомо, що дивитися на палаючий вогонь людина може нескінченно. Але це в тому випадку, якщо у нього є камін. Ще зовсім недавно кутовий камін для багатьох, особливо міських жителів — був абсолютно нездійсненною мрією. Сьогодні все змінилося. завдяки тому, що на ринку з’явилася величезна кількість не тільки класичних камінних печей, але і камінів, що працюють на сухому або рідкому паливі, а також на газі.

  На щастя, сьогодні це вже далеко не розкіш, а цілком прийнятна за ціною реальність, яку можуть собі дозволити навіть люди з середніми доходами. До того ж величина вибору просто грандіозна, так що ви можете «покапризувати» і прикупити собі відмінний кутовий камін, враховуючи ціну, якість, форму, колір, стиль і багато-багато іншого.

  Кутові каміни можна встановлювати навіть у міських квартирах. При цьому, деякі моделі, що працюють на біологічному рідкому паливі, настільки мініатюрні, що за формою нагадують вази і цілком можуть розміститься в будь-якій частині вашої квартири (на журнальному столику, на стіні, як бра, в кутку).

  Кутовий камін — річ дивно практична. По-перше, він не буде займати багато місця в будинку, а по-друге, влаштовується саме туди, куди вам потрібно. Кутовий камін не тільки наповнює будинок теплом і створює в ньому романтичну атмосферу, але і, наприклад, може розділити простір кімнати на дві різні функціональні зони. У будь-якому випадку ви будете почувати себе зручно і тепло.

  Кутова пічка

  Окремий вид — вбудований камін. Це прекрасна альтернатива для дизайнерів сучасних напрямків у стилі хай-тек. Його сталевий портал і плоска конструкція нагадують плазмовий телевізор. Потрібно відзначити, що цей кутовий камін підійде в більшому любителям новинок і модерну в будь-яких їх проявах. А розміщення в кутку відмінно підкреслить стилістику кімнати.

  Ще одна цікава дизайнерська річ — кутовий камін для кухні. Він нагадує старовинну гурманську пічку 17-18 століть. Виконаний по старовинних ескізах, він практично повністю відображає шарм тієї епохи. Королівські декоративні елементи, залізна різьблення і ковані елементи — все це чудово поєднує кутовий камін для кухні. Він стане прекрасним подарунком любителям старовини до Нового року.

  Тепло по-російськи

  Каміни по-російськи дуже популярні на Заході і звичайно в нашій країні. В ідеалі вони повинні будувати з каменю і декорувати білою глиною і мармуром. Однак дизайнерська думка трохи змінила цей вид каміна і зробила кутовий камін по-російськи. При цьому він став займати набагато менше місця в будинку і став більш сучасним. Кам’яне облицювання каміна майстерно імітує зовнішній вигляд старовинної печі. Такий камін виглядає дуже красиво, особливо якщо він побудований під спеціальний інтер’єр.

  Настінний камін

  Настінні кутові каміни — вік досконалості дизайнерської думки. Хто б міг подумати, що вони будуть так чудово з’єднувати простір кута і одночасно стіни. Задоволення не з дешевих, але враження приголомшливе. В настінному каміні з нержавіючої сталі використовується рідке паливо, яким заповнюється знімна чаша-резервуар. Дуже привабливий варіант.

  Шик

  Здається ще недавно про звичайному каміні можна було тільки мріяти, а тут одразу таке — шок. і шик. Модель такого каміна називається «Гарячий шоколад». Крім зовнішніх достоїнств він володіє функцією дистанційного керування полум’ям. Цей кутовий камін працює на спеціальному екологічному біологічному паливі, що робить його ще більш привабливим для покупців.

  Тепло-гаряче

  Кутовий електрокамін, оформлений,як справжній можна використовувати як в режимі імітації вогню, так і в режимі обігріву. Цей варіант сподобається людям, які захоплюються старовиною класикою, однак не хочуть відставати від сучасних тенденцій. Прекрасний камін, придбавши який ви «вб’єте кілька зайців.

  І останній вид — підвісний кутовий камін. Дуже оригінальна і ексклюзивна річ виготовлена з листової міді. Цей кутовий камін забезпечений локальної витяжкою безпосередньо над вогнищем. Варіант підійде справжнім гурманам домашнього декору і аксесуарів.

  Який камін обрати ви повинні вирішити самі, проте можете бути впевнені — кутовий камін — це завжди красиво і зручно.

  Короткий опис статті: кутові каміни кутовий камін виглядає дуже красиво, особливо якщо він побудований під спеціальний інтер’єр. кутовий камін

  Джерело: Наш улюблений кутовий камін

  Також ви можете прочитати