• Різне

  Набори для каміна: вибираємо якісні аксесуари

  19.09.2015

  Набори для каміна

  Набір для каміну необхідний у будь-якому будинку, де застосовується вогнище або сауна. Часто в його комплект містяться наступні речі:

 • Кочерга;
 • Щітка;
 • Щипці;
 • Совок.

  Багор з щипцями призначені для перекладання дрібних дров, а також вугілля, в той час як щітка і совок використовуються для прибирання топки вогнища. (Див. Як вибрати камін-піч для дачі )

  В наборі обов’язково йде спеціальна підставка для всіх цих приладів. Найчастіше вона має свій оригінальний малюнок.

  Крім свого чисто практичного призначення, такі набори камінної зоні надають витончений естетичний вигляд і створюють в цілісному комплексі єдиний гармонійний ансамбль в приміщенні.

  Це відмінний подарунок родичам, друзям, колегам і начальству. Аксесуари, а також осередкові набори можна застосовувати в ролі декоративних аксесуарів електричних камінів, а також для догляду за піччю-кам’янкою в саунах. (Див. також: Дровниця для каміна своїми руками )

  Виробники таких наборів, оцінивши величезний попит і бажаючи зробити свою продукцію не лише функціональної, але й гарною, випускають справжні витвори мистецтва: ковані вироби по догляду за вогнищами, набори у вигляді вартою і безліч інших оригінальних рішень. Давайте детальніше зупинимося на найцікавіших з них.

  Набори кованого типу

  Ковані камінні набори здатні значно прикрасити інтер’єр приміщення, в якому вони знаходяться. При цьому слід уточнити, що вони можуть випускатися.

  Набори для каміна: вибираємо якісні аксесуари

 • В настінному варіанті. У цьому випадку буде потрібно прикріплення набору до стіни в тій кімнаті, де розташований підігрівач. (Див. також: Топки для камінів )
 • В класичному виконанні з підставкою.

  Ковка по металу є найдавнішим майстерністю, пов’язаних з обробленням металу. Ще на древній Русі були ковалі, які вміють вправно підковувати навіть мініатюрних тварин, про що написав у своєму легендарному творі А. П. Чехів. Тому для них не складало ніяких труднощів зробити оригінальний набір кованих аксесуарів.

  Ковалі і майстри кування, крім аксесуарів для печей і топок, що виробляють засоби для обробітку сільськогосподарських угідь, для ремесла. Практично в кожному будинку на вікнах можна побачити ковану решітку. Ковані огорожі прикрашають парки та садки, огорожі і ворота, хвіртки, ковані драбинки, ліхтарики, балконні огорожі- і це далеко не повний список вживання кованих виробів.

  Так як залізо не піддається куванню в холодному вигляді, його розігрівають до температури тисяча градусів за Цельсієм. У наш час з’явилося безліч нових технологій, що дозволяють виготовляти своєрідні і вправні елементи навіть з допомогою методики холодної ковки. (Див. також: Переваги настінних електрокамінів перед звичайними )

  Щоб збільшити міцність і зносостійкість, кований набір для каміну обробляється особливими складами, які також дозволяють отримати ексклюзивний виріб.

  Поширеність кованих атрибутів вогнищ сьогодні дуже велика. Вживання його в інтер’єрі заміського будинку або квартирки користується величезною популярністю у всіх цінителів чудового. Елегантні і неперевершені у своєму орнаменті вироби підсилюють індивідуальність і вражають.

  У наш технологічний століття коване ремесло залишилося останнім популярним ремеслом, що беруть витоки в давнині. Саме тому воно таке популярне. (Див. також: Види камінів )

  Ви маєте можливість замовити камінні набори кованого типу, як в готових рішеннях, так і за своїми ескізами з власним баченням вашого інтер’єру. У будь-якому випадку ви отримаєте продукцію високої якості, яка, крім своєї незаперечної краси, практична, міцна. Зокрема, кочергою потрібно розбивати дрова і перемішувати паливо в топці, тому вона повинна витримувати підвищені навантаження, а не тільки бути красивим.

  Набори для каміна: вибираємо якісні аксесуари

  Прикрасити будинок оригінальним кованим набором для вогнища стало актуальним не тільки для матеріально забезпечених людей, але і для усіх поціновувачів мистецтва кувати по металу. До того ж сьогодні вартість таких комплектів знаходиться на невисокому рівні і доступна покупцям будь-якого рівня матеріального доходу.

  Виконані з віртуозністю ковані вогнища здатні перетворити будь-яке приміщення, надати йому нотки старовини, затишку і тепла, оригінально підкреслити ексклюзивний стиль квартири або заміського дама, перетворити на справжній казковий куточок сауну.

  Лицарі на захист вогнищ

  Ми звикли бачити звичайні набори для вогнищ з затискачами і опорами, на яких зафіксовані закарлючками камінні механізми. Саме так виглядає класичний варіант. І такий пристрій користується гарною популярністю серед покупців. Однак якщо ви бажаєте доповнити набір неабиякими атрибутами, вашій увазі камінний набір лицар.

  Таке рішення як не можна краще підійде для підігрівачів, виготовлених в монументальній стилістиці. Найчастіше при виробництві «лицарів» використовується технологія лиття, а конструкції прикріплюються на спеціальні гаки. Лицар в своїх могутніх руках тримає зло. Ця піку несе високофункціональний і практичне призначення: нею зручно бити головешки.

  що Взяли за основу велику фразу: «немає межі досконалості», виробники атрибутів для камінів постійно радують споживачів все більш оригінальними винаходами, що дозволяють цікаво доповнити інтер’єр приміщення.

  Одним з таких оригінальних пристроїв і є наборів для разогревателей у формі лицаря. Безмовний, сильний і могутній стражник, який став нерухомо біля вогнища, виглядає досить правдиво. І, схоже, що він готовий у будь-яку хвилину ворухнутися зі свого поста і передати своєму володареві знаряддя, що перебувають у нього за спиною. У лицарському арсеналі, крім класичних атрибутів согревщиков, може бути препровождено копьецо, яке виконує лише декоративну роль.

  Набори для каміна: вибираємо якісні аксесуари

  Пропоновані виробниками лицарі для конвекторів не тільки елегантні, але й практичні. Різноманітність мануфактур і колірної гами дозволить підібрати набір для печі і каміна, як не можна краще підходить саме до вашого інтер’єру приміщення. У комплекті знаходиться, як правило:

 • Стійка у вигляді зброєносця для конверторного набору;
 • Щіточка для очищення топки;
 • Совочок для збору золи;
 • Піку на спис у лицаря для дров.

  Якщо вам пощастило придбати жаровню, в якій в якості палива використовуються дрова, вам просто не утрястись без цього арсеналу.

  Як відомо, розтопити жаровню є справжнім мистецтвом, при цьому не менш важливо правильно користуватися атрибутами для обігрівачів, настільки ж важливо, як і знання недурного тони і правил поведінки.

  Ще 200 років тому люди користувалися атрибутами для вогнищ. Минуло два століття, а атрибути для жаровень залишилися незмінними, вони лише поліпшувалися і є і в наш час незамінними.

  Лицарські атрибути

  Кочергу люди почали застосовувати ще в Середні століття. З її підтримкою можна ворушити вугілля у вогнищі, що дозволить в жаровні забезпечити постійно і рівне прогорання палива. Кочережкой можна проштовхнути вугілля, які застрягли у решітці, а також бити поліна. Найчастіше довжина кочережки знаходиться в межах 0,5-0,7 метрів. Ручки шуровки також важливі. Вони зобов’язані слушно і щільно лежати в руки, мати відмінну ізоляцію тепла, щоб той, хто її утримує, не отримав опіку кисті.

  Крім цього камінні вельможі мають захоплення, службовці для того, щоб виймати з жаровні вугілля і перевертывать полінце. Щипці можуть мати різну форму, втім, як і будь-які інші приналежності для жаровень.

  Совочок і волоть допоможуть дістати попіл і прогоріли вуглинки з вогнища.

  Спершу може привидітися, що перераховані вище об’єкти не можуть бути красивими і нести декоративну роль. Наші предки старалися такі предмети ховати від сторонніх очей і діставати їх лише за прямим призначенням.

  Набори для каміна: вибираємо якісні аксесуари

  Проте досить побіжного погляду на картинки в інтернеті по відповідному пошуковому запиту, щоб переконатися в зворотному.

  Вражають уяву набори з аристократской бронзи, звитяжця золота, стародавнього срібла і чорного кольору!

  Будь-яке рішення органічно інсталюється в існуючий інтер’єр приміщення, обробленого в стилі античності.

  Якщо ж інтер’єр сауни або приміщення в теперішніх стилях, це короткий дизайн також як не можна, до речі, доповнить вельможа чорного кольору. Велика якість матерій, з яких виготовляються сучасні комплекти, дозволить тішити вас тривалі роки.

  Розглянутий нами набір для каміну лицар сьогодні виявляється одним з найбільш цікавих і своєрідних комплектів. Він однаково добре буде виглядати як у кімнаті для прийому гостей, так і в спальні. На тлі каміна каміна в стилі класицизму, викладеного із природного каменю, на тлі імітації каміна, на тлі електричного каміна — у будь-якому випадку вельможа буде виглядати як справжній охоронець вогнища. Це прекрасна добавка до сучасної меблювання кімнати для прийому гостей, що має в обробці мармурові компоненти. У всякому разі, камінні аксесуари потрібно оберігати, а для цього слід відвести місце. Більш прекрасніше, ніж звичайна стійка, виглядає вельможа.

  До атрибутів для камінів також можна віднести оригінальні дровници, а також екрани для камінів, захищають квартиру від іскор, жаринок і дозволяє горіти каміна рівне. Екрани бувають напівпрозорими або повністю прозорими, бути виготовленими з різних матеріалів, будь-якого дизайни і випускаються в асортименті для камінів будь-яких розмірів.

  Купуючи камінний набір, не варто забувати про головне правило: твереза оцінка вишуканості та оригінальності. Адже ця продукція має в першу чергу функціональне призначення, тому оригінальність повинна бути не в збиток практичності. Не забувайте тримати завжди під рукою і інші незамінні атрибути: камінні сірники, підтримка вогню на належному рівні, своєчасний догляд, чистка, діагностика та профілактичні заходи.

  Використання матеріалів дозволено лише за наявності індексованою посилання на сторінку з матеріалом. З усіх питань звертайтесь на dom@otopimdom.ru

  Короткий опис статті: камінний набір лицар Якщо ви купуєте камін, то заздалегідь подумаєте про аксесуари до нього. Стаття розглядає набори для каміна. набори для каміна

  Джерело: Набори для каміна: вибираємо якісні аксесуари

 • Також ви можете прочитати