• Різне

  Мікрохвильові печі. Купити Мікрохвильові печі в кредит в Алмати інтернет магазин Technodom.

  20.02.2017

  Мікрохвильові печі. Купити Мікрохвильові печі в кредит в Алмати інтернет магазин | Technodom.kz

  Мікрохвильові печі
  Мікрохвильові печі

  Даний розділ інтернет-магазину «ТЕХНОДІМ» представляє великий вибір мікрохвильових печей від таких світових лідерів виробництва високоякісної побутової техніки як Samsung, LG, Panasonic, Beko, Ava та інших не менш відомих брендів.

  Стандартна модель мікрохвильовій печі — це так звана НВЧ-соло, яка передбачає тільки розігрів. Це найпростіший варіант класичної мікрохвильовки. Проте сьогодні практично на кожній домашній або офісній кухні є мікрохвильова піч, яка вміє не тільки розігрівати їжу, але і здатна виконувати інші дії. У числі найбільш популярних додаткових функцій: гриль, конвекція, парогенератор та їх поєднання. Функція «гриль» забезпечує користувача можливістю смажити в мікрохвильовій печі практично всі. Саме ця опція забезпечує м’яса або курки ту саму хрустку скоринку. Конвекція (обдування гарячим повітрям) розширює можливості мікрохвильовки, дозволяючи використовувати її як духовку.

  Найбільш широкий асортимент мікрохвильовок з допоміжними опціями представлений всесвітньо відомими компаніями Samsung і Panasonic. Однак не залежно від кількості і типу додаткових можливостей пристрою, моделі НВЧ печей відрізняються типом покриття внутрішніх камер. Це може бути:

  ? емаль

  ? біо-керамічна емаль

  ? антибактеріальна емаль

  ? жароміцна емаль

  ? каталітичне покриття

  ? нержавіюча сталь

  Якщо ви шукаєте мікрохвильові печі в Алмати і в інших містах Казахстану за найбільш доступною ціною, магазин «ТЕХНОДІМ» пропонує вам великий асортимент найсучасніших моделей від найкращих виробників!

  Обсяг більшості моделей в середньому 20л. Якщо ви бажаєте придбати пристрій для однієї сім’ї, то цього цілком достатньо. У нашому каталозі представлені компактні моделі з об’ємом камери 13л і 15л. Є й максимально великі побутові мікрохвильовки на 28л і навіть на 32 л.

  Найбільшу кількість моделей представленого асортименту — це свч-печі з механічним і сенсорним типом управління. Яке управління ви виберете, залежить від особистих переваг. Простіші моделі мають механічні перемикачі, а самі технологічні мікрохвильовки оснащені сенсором, які відповідають на дотики. Ці пристрої коштують трохи дорожче, хоча і в категорії мікрохвильових печей з механічним типом управління знайдеться чимало багатофункціональних моделей, ціна яких практично така ж, як і у технологічних сенсорних. Якщо вивчаючи наш каталог — ви зрозуміли, що вам сподобалася мікрохвильова піч у Астані або в іншому місті з електронним типом управління, «ТЕХНОДІМ» забезпечить швидку доставку вашої покупки в будь-яку точку країни.

  Що стосується кількості програм приготування, то в середньому господиням вистачає 6-10 основних рецептів, які закладені в пам’ять пристрою. Вибравши режим, не варто побоюватися, що ваша страва може залишитися сирим або підгоріти. Приготування відбувається без участі людини, чим і приваблює мікрохвильова піч, купити яку ви можете в нашому магазині вигідно й швидко.

  ТЕХНОДІМ надає можливість покупцям купити мікрохвильову піч в Алмати і інших містах країни по самій доступній вартості. В асортименті представлені найсучасніші моделі, характеристики яких відповідають останньому слову техніки. Будь-яка сподобалася вам мікрохвильова піч, ціна якої для вас прийнятна, а її характеристики відповідають вашим переваги, буде доставлена за вказаною адресою максимально оперативно. В якій би точці Казахстану ви не перебували, ви зможете отримати свою покупку в самий короткий термін.

  Короткий опис статті: скільки коштує поставити камін Мікрохвильові печі в інтернет-магазині Technodom.kz Алмати. Тел: 8 800 080 1111 або 1717. Мікрохвильові печі — Кращі товари, величезний вибір, бездоганний сервіс.

  Джерело:
  Мікрохвильові печі. Купити Мікрохвильові печі в кредит в Алмати інтернет магазин | Technodom.kz

  Також ви можете прочитати