• Печі каміни

  Мета : Піч-Камін Печора-Аква МЕТА

  05.10.2015

  Піч-Камін Печора-Аква МЕТА

  Виробник: Мета

  Опис

  Піч камін з водяним контуром Печора АКВА

  Повна теплова потужність: 18 кВт

  Об’єм теплообмінника: 4 л

  Матеріал теплообмінника:

  сталь, 5 мм

  Діаметр димоходу: 150 мм

  Висота: 1040 мм

  Ширина: 750 мм

  Глибина: 490 мм

  Вага: 155 кг

  Піч камін Мета Печора АКВА новинка 2011 року Піч камін Печора АКВА виготовлена на основі пристінної печі каміна Печора. Повна теплова потужність печі-каміна Печора Аква 18 кВ.

  Оригінальна конструкція печі каміна АКВА забезпечує швидкий і ефективний нагрів теплоносія.

  Піч камін Мета Печора АКВА можливо топити непідключеній до системи опалення, при цьому теплообмінник з ладу не вийде, але тим самим прискорюється знос даного теплоносія.

  Оригінальна конструкція теплообмінника забезпечує швидкий і ефективний нагрів теплоносія. Теплообмінник виконаний з високоякісної сталі товщиною 5 мм, що забезпечує високу надійність і тривалий термін експлуатації. Об’єм теплоносія в системі опалення істотно залежить від того, як і за якою схемою побудована система опалення і складається з обсягу радіаторів, труб, ресивера (або розширювального бака) і водяного контуру печі-каміна. Орієнтовно обсяг теплоносія, при якому система опалення буде функціонувати нормально, становить 40 — 130 л.

  Печі-каміни Аква можливо топити непідключеними до системи опалення, при цьому теплообмінник з ладу не вийде. Однак це прискорює його знос. Якщо Аква підключена до системи опалення, але не заповнена водою топити її не можна, оскільки це призведе до пошкодження елементів системи опалення. Максимальна площа, опалювальна водяним контуром печей-камінів Аква, становить: 230 м3 (приблизно 90 кв. м при висоті стель 2,5 м), без урахування опалення приміщення конвекційним теплом.

  Аква може бути подкючена до відкритої системи, в тому числі без циркуляційного насоса, але в цьому випадку необхідно правильно побудувати систему опалення, дотримати необхідні ухили, поєднання діаметрів труб, висоту системи і т.д. Монтаж такої системи обов’язково повинен проводиться кваліфікованим фахівцем. Також для самопливної системи необхідно робити плавний розпал печі-каміна.

  В печах АКВА можливе застосування антифризу, на роботу теплообмінника це не впливає, але треба упевнитися, що інші елементи опалювальної системи також допускають його використання.

  Необхідна продуктивність насоса для стандартної (40-130 л.) опалювальної системи становить 0,4 м3/год. Більш детальний розрахунок циркуляційного насоса наведено тут.

  Обсяг розширювального бака залежить від обсягу опалювальної системи, виду теплоносія, максимального робочого тиску в системі, статичного тиску системи підбирається в кожному випадку індивідуально.

  Як правило, обсяг розширювального бака закритого типу становить 7 — 10% від загального обсягу опалювальної системи, обсяг відкритого розширювального бака — не менше 10%.

  Якщо ж піч камін Печора Аква підключена до системи опалення і не заповнена водою топити її не можна, оскільки це призведе до пошкодження елементів системи опалення

  Ціна: 36654,00 руб

  Вартість доставки: 400,00 ?

  Короткий опис статті: печі каміни Піч-Камін Печора-Аква МЕТА — ціна, відгуки Піч-Камін Печора-Аква МЕТА — ціна, відгуки

  Джерело: Мета : Піч-Камін Печора-Аква МЕТА

  Також ви можете прочитати