• Фото камінів

  Мармурові портали для біокамінів, виготовлення виробів з мармуру і граніту .

  26.09.2015

  4 590
  Портали з мармуру

  Що ви уявляєте при думці про мармурових камінах? Може бути, вам згадуються давні каміни з романтичних книг — величезний кам’яний вогнище, біля якого збирається вся родина, гріючись і прислухаючись до потріскування вогню на вугіллі?

  А може, ви думаєте про мармурових камінах, що стоять в розкішних палацах і дворянських апартаментах?

  А адже будь-який із схожих камінів можна розмістити у вашому будинку або квартирі. Зараз можна придбати портал, імітує кожен представляється вам вогнище.

  У нашої компанії представлені мармурові портали в різних стилях: класичному, модерн, кантрі, hi-tech.

  Мармурові портали в стилі «кантрі»

  Камін в стилі «кантрі» — виріб з мармуру, створює відчуття тепла, затишку, приємною сімейної атмосфери, простоти і зручності. Вони як не можна краще підійдуть для дачного будинку, котеджу або квартири, декорованому в «народному» стилі.

  Такі каміни стояли в старих маєтках, невеликих європейських особняках і хуторах. Сільський стиль — природний, легкий, приємний і душі і оці. Біля мармурового каміна в стилі «кантрі» так і хочеться посидіти з книгою в руках і чашкою гарячого чаю.

  Портали з мармуру в класичному стилі

  Класичні каміни, як правило, мають форму прямокутника з гострими або закругленими верхніми краями.

  Уявіть будь-палац, замок, дворянський маєток, і ви відразу зрозумієте, як виглядає класичний камін. Гладкі мармурові підлоги, багаті люстри, ошатна меблі — ось все те, що знаходиться в будинку, виконаному в класичному стилі. У класичному каміні навіть не завжди має горіти вогонь — такий осередок сам по собі є прикрасою будинку і викликає трепет і повагу однією лише своєю формою і зовнішнім виглядом.

  Класичні вироби ідеально підійдуть для великого просторого приміщення, виконаного у суворій, але в той же час багатою манері. Камін може стати не тільки певним виробом з мармуру і засобом опалення приміщення, але і «статусним» аксесуаром, простим і в теж час дуже приємним окрасою кабінету, вітальні або зали.

  У квартирах, прикрашені мармуровими підлогами, різними декоративними елементами та іншими виробами з мармуру, камін — краще доповнення дизайну, заключний акорд, що дозволяє зробити будинок розкішним і разом з тим дуже затишним.

  Каміни, виконані в стилі «модерн»

  Модерн — новий, сучасний. Вже по одній назві зрозуміло, що каміни, виконані в стилі «модерн» повинні бути незвичайними або за формою, або за змістом.

  При виготовленні мармурових порталів в сучасному стилі можуть використовуватися нові, незвичайні технології, матеріали та аксесуари. Такий осередок може мати нестандартний колір або оригінальну конфігурацію.

  Подібні вироби замовляють люди, бажаючі поставити в свій будинок камін, який поєднує в собі класичний образ і, в теж час, незвичайні сучасні елементи конструкції або дизайну. Наприклад, поставити сучасний камін на дерев’яні, штучно зістарені підлоги. Цей прийом дозволить підкреслити сучасність каміна, елегантність і затишок підлог, оригінальність дизайнерських виробів та аксесуарів і створити інтер’єр в стилі «ф’южн», тощотобто у змішуванні стилів.

  Каміни в стилі «hi-tech»

  Hi-tech — стиль високих технологій. Каміни з мармуру в стилі «hi-tech» — класичні вироби, виконані в абсолютно нестандартний, незвичайний для них вигляді.

  Мармур — класичний матеріал, він має досить прості, скромні форми. Стиль hi-tech реалізується в камінах в основному за рахунок їх обробки, аксесуарів і можливості використання сучасних високотехнологічних топок. Такі каміни можуть ставитися на підлоги, виконані з сучасних матеріалів, наприклад, інфрачервоні плівкові підлоги і створювати такий незвичайний, що доповнює один одного ансамбль.

  Як бачите, вибір камінів в сучасному світі — воістину величезний. Ви можете підібрати абсолютно будь вогнище і поставити його в своєму будинку, квартирі або навіть в офісі. Тепер не обов’язково мати величезний розкішний особняк — дозволити собі камін може практично будь-яка людина.

  Ціни на каміни залежать від безлічі факторів. Вартість мармурових порталів для камінів може досягати від декількох тисяч до сотень тисяч рублів залежно від матеріалу, технології виготовлення, дизайнерської задумки і бренду виробника. Разом з тим, придбати портал може практично кожен міський або сільський житель — вартість порталів і аксесуарів для каміна досить демократична і доступна.

  Зателефонуйте нам і ми розповімо вам про кожну з представлених на нашому сайті камінів, а також допоможемо підібрати той виріб, який ідеально впишеться у ваш будинок або офіс і створить саме ту атмосферу, яка вам так потрібна.

  Короткий опис статті: фото камінів Якщо ви хочете біокамін в мармурі, зверніться до фотографій нашого каталогу: на даній сторінці представлені портали для біокамінів з мармуру і граніту, а також штучного каменю. Портали для камінів можуть бути кутовими, декоративними Виготовлення мармурових порталів для камінів здійснюється за стандартними проектами і на замовлення за розмірами замовника. камінні портали, портали з каменю, портали для камінів, штучний камінь, портали для електрокамінів, вироби з мармуру та граніту, литий мармур, портали на замовлення, продаж, виробництво, портал кутовий, фото, ціни, портали для електрокамінів dimplex, купити портал, мармурові портали

  Джерело: Мармурові портали для біокамінів — виготовлення виробів з мармуру і граніту | Купити портал для каміна — камінні портали на замовлення зі штучного каменю

  Також ви можете прочитати