• Портали для камінів

  Мармурові камінні портали . класичний камін . облицювання каміна мармуром оніксом Петербург .

  23.09.2015

  Пристінні портали камінів з мармуру і оніксу.

  Мармурова облицювання пристінного каміна — це класичний і найпоширеніший варіант каміна. Тут з точки зору облицювання камінного порталу натуральним каменем немає особливих відмінностей, що облицуется — камінна касета або цегляна кладка каминнной печі. Камін вже давно не тільки і не стільки вогнище, скільки елемент декору, що прикрашає заміський будинок, резиденцію або просто квартиру, підкреслює смак і стиль його власника і свідчить про його достатку. Стилі, в яких можуть бути реалізовані камінні портали. можуть бути самі різноманітні і тут простору для творчості дизайнера дуже багато. На нашій практиці зустрічалися облицювання камінів плитою оніксу від підлоги до стелі без зайвих витребеньок і каміни з мармуру з елементами різьби та скульптури з додаванням латуні, напівдорогоцінного каміння. Для облицювання порталів каміна найбільш підходять мармур і онікс. оскільки важко знайти з оздоблювальних матеріалів найбільш придатних за своїми властивостями і при цьому більш декоративних по своєму виду.

  Для реалізації будь-якого проекту камінної облицювання для початку необхідно скласти його проект. Переважна більшість камінних порталів з мармуру і київ. виготовлених і встановлених нашими фахівцями, були реалізовані за проектами, наданими самими замовниками. Найчастіше до нас приходять замовники, які вже уявляють, що їм потрібно. Якщо такого розуміння немає, а наймати дизайнера немає можливості або бажання, то можна скористатися нашою послугою складання проекту мармурового камінного порталу або ж скористатися вже наявними напрацюваннями і вибрати готовий проект мармурової камінної облицювання. Тут є варіанти класичних камінних облицювань. порталів камінів в стилі хай-тек, були варіанти виготовлення камінних порталів в стилі модерн та інших. Правда тут необхідно пам’ятати, що в штаті каменеобробних компаній (а ми не виняток) вкрай рідко можна зустріти професійних дизайнерів, тому мармуровий портал вашого каміна буде достатньо функціональним, але навряд чи ми зможемо реалізувати проект з урахуванням всіх нюансів дизайнерського задуму інтер’єрі вашого будинку. Тут все-таки наші рекомендації по складанню проекту мармурового камінного порталу — звернутися до професіоналів в області дизайн-проектування.

  Нижче ви можете подивитися деякі варіанти вже реалізованих проектів класичних пристінних камінів, облицьованих мармуром і оніксом в місті Санкт-Петербург фахівцями Компанії Кристал.

  Короткий опис статті: портали для камінів

  Джерело: Мармурові камінні портали | класичний камін | облицювання каміна мармуром оніксом Петербург | пристінний мармуровий камін

  Також ви можете прочитати