• Різне

  Магазин кахелю(печі і каміни)

  22.09.2015

  Магазин кахелю(печі і каміни)

  камін Ліра

  ціна19000 гр

  Магазин кахелю(печі і каміни)
  Щит декоративний

  ціна кахелю на таку піч

  14500гр

  Виконання каміна під ключ 43000 гр(робота-кахель-топка труби)

  Кахель, кахлі (від нім. Kachel), — керамічні плитки для облицювання печей та камінів. Переважно мають плоску прямокутну форму, зі зворотної сторони — виїмка у вигляді відкритої коробки для кріплення до кладки з лицьової сторони бувають рельєфними, гладкими та глазурованими. Окрім плоских виробляють кутові та карнизні кахлі.

  Кахельні печі та каміни дедалі здобувають популярність у Європі. До прикладу у Фінляндії вони користуються великим успіхом. І в Новому Світі вже понад 20 років постійно зростає попит на кімнатні печі (як традиційні так і з широчезною відкритою топкою та прямимо димоходом).

  Випалювання, формування та глазурування кахлю має дуже складну технологію.

  Кахлеві печі поділяються на два типи – калориферні та акумулюючі тепло. Найбільш здорове тепло (окрім сонячного) віддають акумулюючі печі. Вони випромінюють так зване променисте тепло, яке завдяки природній циркуляції кімнатного повітря і тепловіддачі поверхні пічної створює оптимальні пропорції повітряного обміну, які найбільш корисні для людини. На відміну від інших отоплювальних приборів смороду є цілком безпечні схильних до алергії чи астми людей. ККД сучасних акумулюючи печей вище 90%. Ці печі найбільш придатні для довготривалого опалення.

  За спостереженнями психологів кахельні печі є сильними природними центрами тяжіння.

  Знаходячись в приміщенні де знаходиться піч, людина відчуває сильне бажання підійти і доторкнутися до кахлю.

  І останнє. На відміну від інших облицювальних матеріалів для камінів та печей (мармур, граніту, дерева, пісчаника) кахель дає вам величезний обсяг вибору форм та відтінків. Це дозволяє виконати кахельне облицювання в різному стилі та вписати в різні типи інтер’єру.Майже вікова історія кахельного заводу залишила після себе дивовижний слід задоволення і втіхі витворами західноукраїнських майстрів кераміки в Україні. країнах близького та далекого зарубіжжя. У кращих традиціях видатних майстрів кахельної справи минулого, оснащені сучасними технічними засобами і знаннями та з безмежним бажанням робити людям тепло та затишок в оселі працює колектив заводу зараз.

  Для опалення індивідуальних житлових та адміністративних будівель широко використовуються кахельні печі та каміни різних конструкцій нашого виробництва.

  Про каміни

  Вогонь каміна. завдяки якому утворюється потужний потік енергії тепла, створює обстановку задоволення і відпочинку, тепла та затишку в оселі…

  Каміни нашого виробництва в кабінеті, вітальні чи дачі, стануть окрасою дому та урочистостості на Різдво, ювілей або сімейні вечірки в родинному колі.

  Відчуйте неповторну магію вогню та тепла поруч з нашими виробами і незабутні враження з відчуттям затишку та задоволення надовго не залишити ВАС.

  Широкий вибір/за розміром, конструкцією,кольором, теплову потужністю/ на Ваш смак для елітних маєтків і дачних будинків. консультації з конструювання та встановлення під ключ майстрами-пічниками отримаєте в Камін-Сервісі Обємна топка нашого каміна забезпечить вишукані забаганки наших замовників /тепловий ефект, приготування вишуканих страв на живому вогні та мангалі.

  Про печі

  За високої ціни газу і нестабільності на ринку його постачання незмінним атрибутом сучасних опалювальних систем житлового будинку стала кахельна піч, що за годину горіння вогню накопичує тепло своєю масою і поступово віддає його внаслідок конвекції.

  Піч нашого виробництва з найменшою ціною експлуатації, адже висока теплова потужність дасягається за рахунок особливих конструктивних і технологічних досягнення.

  Короткий опис статті: печі каміни

  Джерело: Магазин кахелю(печі і каміни)

  Також ви можете прочитати