• Каміни з цегли

  . Кутовий камін з цегли

  04.10.2015

  Кутовий камін з цегли

  . Кутовий камін з цегли
  Сьогодні стало модним в інтер’єр кімнати поміщати камін. Приємно, коли прийдеш з морозу, посидіти біля каміна. Особливо популярним став кутовий камін з цегли. Розміщений у кутку між двома стінами, він гарно виглядає, доповнюючи інтер’єр кімнати своїм зовнішнім виглядом, якщо його оформлення виконане в стилі кімнатного інтер’єру.

  Зазвичай кутові каміни викладають між зовнішніми стінами (холодними), щоб у квартирі було тепліше, але можливо і між внутрішніми, але треба врахувати розташування витяжної труби. Над внутрішньою стіною є перепад даху, і труба повинна бути піднята на висоту більше, ніж коник покрівлі, інакше дах буде нагріватися, при тривалій топці каміна. Особливо треба бути уважним і дотримуватися умови пожежної безпеки в дерев’яних будівлях.

  Краще, все, викладати кутовий камін з цегли. при будівництві будинку, так як якщо доведеться в побудованому будинку, то виникають проблеми з демонтажу підлоги, щоб залити фундамент, попередньо викопати котлован під нього. А також, доведеться робити отвори в стелі і даху для виведення димової труби. Все це, набагато легше і простіше, якщо викладається камін в ході будівництва будинку.

  . Кутовий камін з цегли
  Для укладання каміна використовують тільки червона цегла, так як він має велику віддачу тепла. Топку ж, треба викладати шамотною цеглою, так як він вогнетривкий. Задня стінка каміна і стіни, між якими встановлений камін, утворюють простір, що не використовується. Задня стінка нагрівається, і гаряче повітря скупчується в цьому просторі. Цей гарячий повітря, можна використовувати більш ефективно, для обігріву приміщення, якщо зробити віддушини (вгорі і внизу), через які гаряче повітря буде додатково обігрівати приміщення.

  Для того, щоб зовнішній вигляд каміна відповідав стилю інтер’єру кімнати, необхідно зробити облицювання каміна, у відповідному стилі, застосовуючи ті матеріали, які найбільше для цього підходять. Облицювання може виконуватися керамічною плиткою, натуральним або штучним камінням. На довершення до всього, камін можна доповнити спеціальним дровяником, для зберігання заготовлених дров.

  Короткий опис статті: каміни з цегли Сьогодні стало модним в інтер’єр кімнати поміщати камін. Приємно, коли прийдеш з морозу, посидіти біля каміна. Особливо популярним став кутовий камін з цегли. Розміщений у кутку між двома стінами, він гарно виглядає, доповнюючи інтер’єр кімнати сво…

  Джерело: » Кутовий камін з цегли

  Також ви можете прочитати