• Різне

  Кутовий камін з гіпсокартону своїми руками (майстер клас) . Арт-студія Наталії

  20.02.2017

  Кутовий камін з гіпсокартону своїми руками (майстер клас)

  останнім часом електричні каміни завойовують все більшу популярність серед дизайнерів, так як такий камін простий в установці, варіантів обробки його безліч, а виглядає нітрохи не гірше, ніж справжній (а може навіть і краще). Якщо ви вирішили встановити у себе вдома електричний камін, то в даному майстер класі я розповім, як своїми руками зібрати нішу з гіпсокартону для електричного каміна.

  Мені необхідно було зібрати і придумати дизайн кутового каміна. Намалювала на аркуші креслення (схему) складання, щоб точно слідувати розмірами. В якості каркаса я використовувала звичайні металеві профілю для гіпсокартону ну і гіпсокартон з саморізами і дюбелями. Починала збирати всю конструкцію підлоги і поступово піднімалася до стелі. Димар зміцнювала в самому кінці. Збірка кутового каміна зайняла у мене 2 дні. На фото видно, як покроково з’являвся камін в кутку.

  Коли короб для декоративного каміна з гіпсокартону був готовий, замовила в меблевій майстерні стільниці глянцеві під чорний мармур, встановила їх на місце і закріпила за допомогою саморізів і металевих кутників. Глянсова поверхня стільниці просто чудово відображає камінь, на наступних фото це добре видно.

  Далі йшла більш цікава частина – облицювання гіпсокартону, щоб надати фальш каміна натуральність. Вирішено було використовувати ліпні елементи з гіпсу: консоль і міні пілястру. Пілястру витягла з гіпсу, а консоль відлила з допомогою силіконової форми. Так само для надання декоративності штучного каміна, використовуючи силіконові форми, відлила гіпсові молдинги з малюнком. Їх кріпила на шпаклівку під всі стільниці і маленькі і велику. Так само як вінець прикріпила молдинг і у самої стелі.

  В якості основного матеріалу для облицювання вибрала гіпсовий штучний камінь — дикий камінь. Вкладала його як зазвичай на гіпсову шпаклівку з затіркою швів. Дикий камінь вкладається трохи по-іншому, ніж інші види штучного каменю, так як всі елементи різні і збираються навколо самого маленького цеглинки.

  Коли вся робота по обробці декоративного каміна була закінчена, я приступила до його фарбування. Спочатку розфарбувала акриловою фарбою «античне золото» все молдинги (вірніше малюнок на них), потім пілястру і консоль. Щоб підкреслити орнамент на консолі, малюнок опрацювала бітумної патиною, а потім з верхівок малюнка стерла надлишки уайт-спиритом. Вийшло як би постарене золото. Обробляти патиною всі молдинги не стала – побоялася, що в цьому випадку молдинги виглядали б як би брудними, тому зупинилася лише на рисунку консолі.

  Щоб додати каміну кипельную білизну, покрила весь камінь білої інтер’єрної фарбою. Після висихання опрацювала камінь акриловим безбарвним лаком з ефектом мокрого каменя, щоб камінь можна було протирати від пилу.

  Короткий опис статті: захисний екран для каміна своїми руками з гіпсокартону,камін,своїми руками,кутовий

  Джерело: Кутовий камін з гіпсокартону своїми руками (майстер клас) | Арт-студія Наталії Кобзєвої

  Також ви можете прочитати