Кутовий камін в інтерєрі сучасної вітальні: ідеї дизайну квартири

30.09.2015

Затишний вогнище вітальні з кутовим каміном в інтер’єрі

Сучасні каміни представлені у величезному різноманітті форм, розмірів, матеріалів і моделей, у тому числі і кутових. Сьогодні вони максимально адаптовані до різних житлових умов, надзвичайно технологічні, зручні і безпечні. Кутова форма каміна є найбільш вдалу і компактну, особливо для міських квартир. До того ж цей чудовий джерело тепла свідчить про добрий смак мешканців будинку, про їх прихильності до традиційних цінностей, а також, є прекрасним місцем для збору всіх членів сім’ї, рідних і близьких друзів.

Різновиди кутових камінів
Конструкція і облицювальний матеріал повинні відповідати стилю

Існує думка, що кутовий камін, викладений з цегли з декором у вигляді дзеркал, лиття або кахлів, найдоречніший і стильний. Моделі камінів можуть бути виконані в різних стилях з різними акцентами, але при цьому, їх всіх об’єднує наявність таких речей, як камінні полиці портал, екран або решітка, закритий або відкритий вогнище.

Як встановити кутовий камін у вітальні

Спочатку робиться креслення-проект, що містить всі розміри, технічні подробиці, а також, найменування використовуваних матеріалів. Якщо це цегла, то краще всього мати креслення буквально кожного ряду, тобто чим детальніше скласти проект, тим менше неточностей можна буде потім допустити при будівництві. Для готових камінів потрібно тільки підготовка підстави, а також спорудження димоходу. Після того, як камін змонтовано та встановлено, потрібно його обробка.

Тут може бути безліч різних варіантів, як з металевою обробкою, так і з класичною чавунною решіткою. А можна і зовсім виключити оздоблення каміна, залишивши, як є, цегляну кладку або камінь.

Також можна використовувати штукатурку, яка представлена сьогодні у великому різноманітті, і для будь-якого інтер’єру завжди можна підібрати оптимальний варіант.

запобіжні Заходи і вибір місця розташування каміна

Про безпеку каміна потрібно подбати в першу чергу. Для цього дуже важливо підібрати його правильне місце розташування, а також добре підготувати підставу. Вибір місця під камін пов’язаний з постійним припливом свіжого повітря, при цьому протягів бути не повинно (камін не варто розташовувати між вікном і дверима), інакше викидаються іскри можуть спровокувати пожежу. Готуючи основу, слід пам’ятати про те, що воно має відповідати вазі самого каміна. Якщо фундамент буде недостатньо міцний, споруда може потріскатися або нахилитися, що вже виключає безпеку його використання. У зв’язку з цим краще перестрахуватися і залити більш міцний фундамент, щоб камін гарантовано був стійким. Площа перед камінної топкою викладається негорючим матеріалом.

Техніка безпеки все ж повинна бути на першому місці, інакше ніякого затишку та комфорту не вийде.

Короткий опис статті: кутові каміни Стильні варіанти оформлення вітальні кімнати з кутовим каміном. Дизайн вітальні з каміном в кутку в заміському будинку. Приватний будинок з гарним каміном. Кутовий камін в інтер’єрі

Джерело: Кутовий камін в інтер’єрі сучасної вітальні: ідеї дизайну для квартири

Також ви можете прочитати