Кутовий камін. Гарячий дизайн: найкрасивіші каміни. Кахельні каміни своїми руками.

05.10.2015

Кутовий камін. Гарячий дизайн: найкрасивіші каміни. Кахельні каміни своїми руками.

Кутовий камін можна розміщувати як у зовнішньої стіни. так і у внутрішній. Головне — це врахувати розташування майбутньої труби. Якщо ставити камін біля внутрішньої стіни, над якою є перепад покрівлі, то це також слід взяти до уваги: в такому випадку камінна труба повинна бути вище гребеня основної покрівлі. При тривалій топці каміна його задня стінка і труба можуть сильно нагріватися, тому в будинку з дерев’яними стінами і дахом необхідно подбати про протипожежних заходах.

В якості відповіді на питання «Як зробити кутовий камін з цегли » ми наводимо методику будівництва цегляного кутового каміна для маленької, площею 10. 15 м2, кімнати або веранди. У статті містяться креслення порядовки каміна, схема кладки каміна. розглянуто особливості виконання різних елементів каміна.

Розміри кутового каміна з цегли, як і будь-якого іншого, визначають, виходячи з площі і обсягу опалювального приміщення. В нашому конкретному прикладі площа топкового отвору каміна складе 0,2. 0,3 м2. Визначимо висоту і ширину топкового отвору каміна, так званого порталу топливника. Тут також існує залежність: для малого каміна це 2:3 (висота до ширини), тобто для нашого каміна розміри порталу будуть відповідно: 56х40 см (ширина і висота).

Порядовки, розріз і фасад зображені на окремих сторінках. Для їх виконання запасіться паперу в клітинку. Так як ви будете використовувати не тільки цілі цеглини, а також трехчетверки і половинки, прийміть умовні зображення, зазначені на сторінці з порядовками.

Каміни кутові фото

Цокольний ряд каміна краще виконати з цегли, поставленого на ребро – так оригінальніше, хоча і не обов’язково. Починаючи з другого ряду і далі цеглу кладуть плазом. Низ топки (під) каміна часто роблять на 25-30 см вище підлоги (2-3 ряди), що більш комфортно.

Для кращої тепловідбивною здібності бажано задню стінку кутового каміна нахилити вперед, починаючи з 1/3 її висоти. Над топливником влаштовується димова камера. Між ними випускається карниз, який називається перевал. Він запобігає винос сажі та іскор назовні і диму всередину приміщення. Конструкція перевалу показана у проекті. Отже, ми визначили принципові технічні параметри, тепер визначимо загальні габарити кутового каміна.

Ми вирішили скласти наш кутовий камін з цегли, отже, всі розміри повинні бути приведені до модулю цегляної кладки. Цегла має розмір 6,5х12х25 см, а шов кладки – близько 0,5 див.

Короткий опис статті: каміни дизайн

Джерело: Кутовий камін. Гарячий дизайн: найкрасивіші каміни. Кахельні каміни своїми руками. | Універсальний портал

Також ви можете прочитати