• Різне

  Кутові печі каміни з цегли та електричні декоративні каміни .

  14.09.2015

  Кутові каміни – переваги, відмінності і пристрій

  Кутові печі каміни з цегли та електричні декоративні каміни .
  Кутові каміни, мабуть, єдиний вид камінів. який підходить практично для будь-яких приміщень незалежно від їх розміру і планування. Креслення кутових камінів розробляються у двох основних напрямках — для несиметричних і симетричних кутових проектів.

  Несиметричні кутові каміни

  Несиметричні кутові каміни завжди мають явну прямокутну форму. Це дозволяє їх чітко вписати в кут, економлячи при цьому простір і створюючи стильний сучасний інтер’єр. Конструкція легко монтується в будь-якому приміщенні, навіть якщо спочатку не було передбачено місце для каміна і димаря.

  Кутові печі каміни з цегли та електричні декоративні каміни .
  Найчастіше дизайнери використовують несиметричні кутові печі каміни для розділення кімнати на зони, особливо якщо кімната велика, а ділити її за допомогою перегородок не має сенсу. При цьому велика увага приділяється облицюванні камінів каменем або плиткою. а також аксесуарів. Для посилення ефекту використовують моделі камінів, у яких як такі відсутні дві передні стінки, при цьому верхня полиця спирається на передню кутову колону. Подібним чином можна монтувати і електричні каміни кутові. використовувати як відкриту, так і закриту топку. Всі ці нюанси дозволяють вписувати несиметричні кутові каміни практично в будь-який сучасний інтер’єр.

  Симетричні кутові каміни

  Кутові печі каміни з цегли та електричні декоративні каміни .
  Ці каміни незначно поступаються несиметричним моделей кутових камінів в частині економії простору. Як правило, такі проекти кутових камінів розуміють дві стінки, суміщені з кутом приміщення, і лицьову сторону. Передня частина виконується рівно або у вигляді півкола. Вважається, що симетричні кутові каміни краще за інших виконують функцію обігріву будинку, до того ж вогонь в такій відкритій топці видно з будь-якого місця в кімнаті. Дизайн кутових камінів, що належать до симетричним, не відрізняється від несиметричних. Облицьовувати каміни можна в будь-якому стилі, при цьому для досягнення мети використовують не тільки матеріал, але і різні кольори в його оформленні.

  Стильові рішення кутових камінів

  Чільну роль у стильовому оформленні виконує облицювання кутових камінів. Саме завдяки облицюванні камін набуває те неповторне обличчя, яке перетворюється на візитну картку будинку або квартири.

  Кутові печі каміни з цегли та електричні декоративні каміни .
  Одним з найбільш універсальних стильових рішень кутових камінів, безсумнівно, є класичний стиль, яскравим представником якого є кутовий цегляний камін. Всі класичні моделі відрізняються правильністю форм і історично пов’язані з різними епохами, хоча найчастіше це відкриті кутові каміни. Головним елементом у всіх класичних камінах є чавунне лиття. Форма конструкції зазвичай нагадує букву «П». Класичні каміни, виконані в стилі ампір, оформляються з акцентом на римську культуру. На їх порталах красуються левові лапи й голови, грифони, сфінкси та інші міфічні істоти. Відмінним доповненням до нього традиційно вважається велике дзеркало над полицею.

  Стилі бароко і рококо більше підходять для просторих приміщень, так як основне їх відмінність — розмір, що дозволяє створити відчуття об’єму, простору. Цьому сприяють і плавні, що перетікають один в одного контури і лінії камінного порталу. У цьому стилі можна виконати каміни кутові з цегли, фото яких широко представлені в різних каталогах, в тому числі і на нашому сайті www.pechi-kaminy-barbeku.ru.

  Для квартир і будинків, інтер’єр яких витриманий в мінімалістичному рисах, більше всього підійдуть кутові каміни в стилі «hi-tech». Завдяки використанню різних сучасних матеріалів, таких як сталь, скло, склокераміка, можливо досягти небувалого відчуття легкості всієї конструкції каміна.

  Кутові печі каміни з цегли та електричні декоративні каміни .
  Стиль кантрі буде ідеальний, якщо потрібно створити кутовий камін в інтер’єрі заміського будинку або дачі. Такі каміни створюють неповторний затишок, відчуття тепла і спокою. Дуже часто кутові каміни в стилі кантрі забезпечують поличками для зберігання палива, декоративними кованими і дерев’яними елементами. До цього стилю відносять кутові каміни дров’яні, які найчастіше доповнюють численними аксесуарами для зберігання дров, причому навіть самі поліна в цьому випадку є невід’ємним предметом інтер’єру. На нашому сайті ви легко можете знайти фото дров’яних камінів .

  Любителям модних і сучасних інтер’єрів слід звернути увагу на каміни кутові в стилі модерн. Цей варіант оформлення дозволяє використовувати практично всі матеріали, починаючи від мармуру і закінчуючи керамікою або склом, і залишає більше свободи для втілення фантазії дизайнера.

  Декоративний камін

  Кутові печі каміни з цегли та електричні декоративні каміни .
  Окремо варто розглянути особливості декоративних електричних камінів. Завдяки своїм невеликим габаритам вони можуть створити атмосферу затишку в будь-якому приміщенні, будь то заміський будинок, дача, міська квартира або невеликий готельний номер. До декоративних камінів відносяться електричні настінні і настільні біокаміни .

  Електричні каміни можуть мати різну функціональність, є моделі і з режимом обігріву і без нього. Кутові портали для камінів здобуваються в готовому вигляді, при цьому їх різноманітність дозволяють підібрати зовнішнє оформлення електрокаміна під будь-який інтер’єр.

  Біокаміни, на відміну від електричних, дають живий вогонь. Однак при цьому немає необхідності у конструюванні витяжки. Вся справа в особливому паливі, яке виготовлене на основі етанолу, спирту, що отримується з рослинної сировини. Воно згоряє без виділення диму, сажі і шкідливих газів. Біокаміни мають спеціальний паливний бак, в якому зберігається паливо. Потужність полум’я регулюється методом відкриття і закриття заслінки.

  Кладка кутового каміна

  Кутові печі каміни з цегли та електричні декоративні каміни .
  Самий оптимальний кутовий камін своїми руками можна побудувати з цегли. Це найбільш класичний матеріал, не складний в роботі, ідеально підходить для всіх приміщень і розмірів камінів.

  Для того щоб зрозуміти, як зробити камін, необхідно скористатися готовими кресленнями або замовити необхідний проект в будівельній компанії. В таких проектах повинна бути точно вказана порядовка кутового каміна, яка дозволяє викласти цегла в точній відповідності з кресленням. Корисно розглянути кутові каміни на фото і оцінити їх розміри, оформлення і загальний дизайн.

  В першу чергу потрібно розрахувати, чи не буде виглядати занадто громіздко планований кутовий камін. Розміри кутового каміна випливають безпосередньо з площі приміщення. Для кімнати, яка має площу від 10 до 15 кв. м. цілком достатньо, якщо топковий отвір буде в межах від 0,2-0,3 кв. м. Глибина топливника повинна співвідноситься до висоті в межах 1:2, тобто в цьому випадку глибина складе 25-30 див. Велика глибина знизить ефективність опалення, а менша може викликати задимлення каміна.

  Величина димового отвору повинна бути в 8-15 разів менше, ніж топкового. Так як пристінно кутовий камін може мати круглий перетин димоходу, і квадратне, ця величина вважається діаметром або стороною квадрата.

  Розмір каміна в частині топки визначає всі інші розміри. Після їх розрахунку, якщо будується кутовий цегляний камін своїми руками. порядовка повинна бути розкреслена для кожного шару кладки. Це дозволить не тільки визначити витрата цегли, але і з’ясувати, наскільки відповідають один одному отримані розрахунки і схема кутового каміна. Цегла вважають поштучно на підставі порядовки, причому кожен неповний цегла вважається як повний. Крім цього, на випадок заводського браку і бою при транспортуванні необхідно додати до розрахункового числа ще близько 10 % цегли.

  Піч камін кутова виконується практично так само, як і кутові каміни з цегли. Креслення і порядовки для них зручніше зображувати на звичайному папері в клітинку, в подальшому це значно спрощує процес будівництва.

  Кутові печі каміни з цегли та електричні декоративні каміни .
  Вартість цегляного кутового каміна включає в себе ціну використаних матеріалів, витрати на розробку проекту та оплату праці майстра, який виконував кладку й порядовку каміна. Можна заощадити кошти, звівши камін своїми руками. Однак такі експерименти можуть закінчитися повним демонтажем конструкції і необхідністю зведення нового каміна, що в кінцевому підсумку лише збільшить витрати. Набагато дешевше купити камін. Сучасні виробники пропонують велику різноманітність моделей, функціональні декоративні каміни для квартири. каміни кутові для дачі та приватних будинків.

  Короткий опис статті: дизайн кутових камінів Цегляні каміни кутові більш ефективні для опалення приміщень, дозволяють обігріти кілька кімнат. На нашому сайті інформація як зробити кутовий камін з печі каміни кутові,електричні каміни кутові,кутовий камін своїми руками,каміни кутові з цегли фото

  Джерело: Кутові печі каміни з цегли та електричні декоративні каміни | Як зробити цегляний камін своїми руками: креслення, порядовка, кладка, фото

  Також ви можете прочитати