Каміни в інтеррі

Кутові каміни в інтерєрі. Фотографії та розміри кутового комплекту.

24.09.2015

Доставка Кутовий камін Glasgow Klasik в міста Росії

В комплект кутового каміна входить закрита камінна топка і облицювання з натурального каменю.

Ціна вказана за повний комплект (топка+облицювання), без урахування вартості димоходу і без монтажних робіт .

Каміни кутові, переваги і недоліки.

1.Кутові каміни відрізняються від фронтальних компактністю. Вони займають мало місця в кімнаті, в той же час, вносять епатаж в загальне архітектурне простір приміщення. Опалювальні пристрої нашої компанії легко розташувати в будь-якій кімнаті вашого будинку. Вони відмінно впишуться в дизайн інтер’єру, обігріють і прикрасять ваш будинок.

  1. 2. Вогонь видно з усіх сторін. Повний огляд живого полум’я створюється за рахунок великої дверцята, виготовленої з жароміцного скла, обналиченного хромованою ручкою. Матеріал, використовуваний у виробництві камінних товарів, завжди самий якісний, який відповідає вимогам пожежної безпеки, тобто володіє підвищеною жароміцністю.

3. Кутові каміни нашої компанії виготовлені з практичного матеріалу – природного черепашнику. Портал виконаний в бежевому кольорі, а низ каміна – в білому.

4. Каміни обладнані нішею для дров. Це дуже зручно у тому випадку, якщо немає можливості за дизайнерським задумом поставити дровницу. Крім того, у ніші для дров може зберігатися одна кладка дров, яка просушується до потрібної сухості, зберігаючи необхідну вологу.

5. Каміни кутові здатні додати тепло і стиль реального полум’я у ваш будинок без сажі, диму і суєти. Комфорт забезпечується закритою топкою. Герметична дверцята не пропускає дим у приміщення, сучасні засоби мінімізують кількість сади в пальнику, а також створюють ефект чистого скла на довгий час.

6. Кутовий камін. виконаний в кантрі-стилі, додасть у ваше житло романтики, а також виконає своє практичне призначення

Рекомендуємо подивитися

Короткий опис статті: каміни в інтер’єрі Кутові каміни можна виготовити з підручних матеріалів своїми руками. світ камінів і фото кутових камінів, каміни кутові, кутовий камін

Джерело: Кутові каміни в інтер’єрі. Фотографії та розміри кутового комплекту. Низькі ціни на каміни

Також ви можете прочитати