• Різне

  Кутові каміни оригінальний елемент інтерєру . Що було, що буде, Само Собою.

  20.02.2017

  Захворювання печінки успішно лікують у Німеччині
  Як змінити «погану долю»?

  Ви отримали негативні прогнози від екстрасенса чи ворожки? Вас не влаштовує ваша доля? Долю…

  чи Існують таємничі приведення?

  Багато скептиків вважають, що привиди є плодом уяви людини. Однак ті, хто вірять в…

  Кутові каміни — оригінальний елемент інтер’єру

  Додав SamoSoboj. дата: 05.09.2011. &middot Відгуків немає · Розмістити запис

  Widgetized Section

  Кутові каміни оригінальний елемент інтерєру . Що було, що буде, Само Собою.

  кутовий камін

  Камін є символом домашнього затишку і розкоші. У наш час нових технологій і божевільних швидкостей їх розвитку електрокаміни – являють собою найдосконаліше втілення дров’яних камінів і є прекрасною альтернативою їм. Виробники помітили, що увагу багатьох споживачів, залучають кутові каміни, це пов’язано з кількома важливими чинниками, які ми розглянемо.

  З точки зору дизайну і раціонального використання простору вважається, що камін – це ідеальний варіант для приміщень невеликих розмірів. Якщо порівняти його з фронтальним або острівним каміном, то кутовий більш компактний, а для його установки не потрібно багато місця і при цьому господарям будинку гарантована максимально величезна панорама вогню. Цю думку не можна не взяти до уваги, але великий асортимент камінів, який представлений на ринку, змушує погодитися і з тим, що вогнище, розміщений у кутку, не обов’язково слід пов’язувати з невеликим приміщенням. Адже кутовий камін послужить прикрасою і для маленької кімнати, і для просторої вітальні.

  Оформляючи інтер’єр заміського будинку, і розміщуючи камін в кутку, дизайнери покладають на нього декоративну функцію, він дозволяє розділити простір на функціональні зони. У разі, коли кутовий камін розташовується біля внутрішніх стін дому, він здатний обігріти цілих три кімнати, якщо його конструкція топки включає систему подачі теплого повітря. Однак як би там не було, але кутовий камін в якості оригінальної деталі інтер’єру важко перевершити. Саме тому використання кутових електричних вогнищ дійсно популярне.

  А тепер поговоримо про те, як купити камін. Підбираючи модель для свого будинку, особливу увагу слід приділити тим, які призначені саме для кутового розташування. Камінні топки, якими обладнані закриті каміни кутові, можуть бути оснащені:

  • одним вогнетривким склом напівкруглої або сферичної форми;
  • двома стеклами, розташованими у формі літери «Г», що дозволяє насолоджуватися спостереженням за вогнем з двох сторін;
  • трьома стеклами, що мають форму призми або еркера.

  Підібрати підходящий камін для інтер’єру кімнати не складе проблеми. Адже скільки електрокамінів представлено на ринку, стільки ж є і порталів до них і навіть більше. Портал для електрокаміна – це прекрасне обрамлення полум’я і важливе доповнення, яке легко додасть інтер’єру додаткового шику. Правильно вибраний портал завжди буде притягувати погляди і перетвориться в одну з основних відмінних рис інтер’єру кімнати. Красивий портал підкреслить красу електричного вогню і буде сприяти релаксації домочадців, тому до його вибору слід підійти з усією творчою серйозністю.

  Короткий опис статті: каміни кутові фото кутовий камін Камін є символом домашнього затишку і розкоші. У наш час нових технологій і божевільних швидкостей їх розвитку електрокаміни – дизайн,Кутові каміни,електрокамін

  Джерело: Кутові каміни — оригінальний елемент інтер’єру | Що було, що буде — Само Собою.

  Також ви можете прочитати