Різне

Кутові каміни. Каміни кутові. Кутовий камін фото. Купити кутовий камін у Києві.

21.09.2015

Кутові каміни PL-190 8кВт

Сучасний дизайн інтер’єру — це поєднання функціональності простоти, позбавленої витончених акцентів. Проста краса виявляє красу природного (акумулює) матеріалу, де основний акцент робиться на кутові каміни.

Кутові каміни Lechma PL — 190 Korner.

Польська фірма Lechma розробила ідеальний варіант каміна для невеликого приміщення — кутові каміни, але з можливістю обігріву будинку площею до 100кв.м.!

Чим відрізняються каміни кутові від звичайних?

Форма кутового каміна, при вигляді зверху, трикутна. Тому його можна встановити максимально в кутку. Така конструкція розроблена з урахуванням того, щоб як можна менше займати корисної площі. Кутовий камін може бути як з водяним контуром (підключення до системи опалення) так і для повітряного опалення. У другому варіанті кутові каміни найчастіше використовують з метою обігріву суміжних приміщень. Якщо він буде стояти по центру і в кутку кімнати, є можливість вивести теплові канали в приміщення за стіною або на другий поверх з мінімальною витратою матеріалів.

Яку площу може обігріти кутовий камін?

Кутовий камін виготовляється потужністю 8кВт (як для повітряного так і для водяного опалення), він зможе обігріти до 100кв.м. площі будинку при середніх тепловтратах і висоті приміщень до 3м.

Як прикрасити водяний камін читайте тут! Як підключити водяний камін читайте тут!
Де можна купити кутовий камін у Києві?

Запрошуємо відвідати наші салони: «Каміни Львів» по вул. Замарстинівської, 45 і «Каміни Київ» по вул. Вірменської, 29.

Як підібрати кутовий камін з дизайну?

Standart — це рівне скло дверки з чавунною рамкою. Такий варіант підходить під будь-який дизайн кімнати. Panorama — це напівкругла (сферична) форма дверки доповнить інтер’єр де більше овальних або круглих фрагментів. Pryzma роздільна — це эркерная форма дверци з роздільним склом, чавунної дверкою і чавунними вставками. Всі три частини відкриваються однієї дверцятами. Pryzma цілісна — це эркерная форма дверци з суцільним гнутим склом.

Кутові каміни фото можна переглянути тут .

Кутові каміни на фото досить різноманітні, ви зможете вибрати для себе найбільш підходящий варіант, або ж створити індивідуальний дизайн. Обробка кутового каміна може бути виконана в будь-якому стилі.

Короткий опис статті: камін кутовий фото Кутові каміни PL — 190 Lechma це твердопаливний котел з водяним контуром . Гарантія 5 років. тел.:(067) 60 98 574 Кутові каміни. Каміни кутові. Кутовий камін фото. Купити кутовий камін в Києві.

Джерело: Кутові каміни. Каміни кутові. Кутовий камін фото. Купити кутовий камін в Києві.

Також ви можете прочитати