• Каміни для дому

  Кутові каміни для дому

  30.09.2015

  Колекція Piccoli

  Кутові каміни для дому

  Кутові каміни для дому

  Кутові каміни для дому

  Кутові каміни здатні зробити неймовірно привабливий інтер’єр у вашому будинку. Колекція Piccoli від італійської компанії Piazzetta об’єднала в собі тільки кутові варіанти цього бренду.

  Переваги кутових моделей просто величезні. По-перше, такі моделі вигідно економлять вільне місце в будинку, але з привабливості та збереження всіх функцій нітрохи не поступаються моделям пристінного характеру. Кутове розташування відмінно впливає на зведеному просторі, воно дозволяє переміщатися по будинку більш вільно.

  З допомогою кутового варіанту ви зможете зробити унікальну зону для відпочинку, яка стане особисто Вашої, відокремленої від інших предметів інтер’єру. Повернувши два м’яких крісла до каміна, ви зможете створити затишну атмосферу відпочинку, створену тільки для вас, у всьому кращому різноманітті. Зона відпочинку стане для вас тим місцем розслаблення, де ви зможете усамітнитися після довгої робочого тижня або трудових буднів.

  Італійська компанія Piazzetta у своїй колекції використовує тільки яскраві природні облицювання, матеріали, здатні зробити грамотні цілісні твори мистецтва, гідні тільки професійно підібраних віталень. Кутовий камін наповнює простір кімнати саме тією атмосферою, яку ви хотіли встановити в своєму будинку. А також кутовий камін зможе розділити будинок на дві функціональні зони відпочинку, і, в будь-якому випадку, ви будете почувати себе комфортно і впевнено.

  Кутові каміни — це прекрасна основа для дизайнерів для різноманітності загального вигляду будинку, зміни та внесення нових обрисів. Чудова альтернатива для створення абсолютно нових дизайн-проектів, здатних урізноманітнити будь-який будинок своїми зовнішніми даними. Кутовий варіант, здатний внести яскраві риси, також є дуже функціональним і простим в установці.

  Зовнішній вигляд таких камінів відрізняється красою, екологічністю, продуманістю кожної деталі. Ви зможете зробити перспективно нові рішення для створення нових привабливих можливостей для реалізації власних бажань.

  Кутові каміни стануть абсолютно новими рішеннями, які урізноманітнюють існуючий стиль, стануть найкращими варіантами, які не тільки урізноманітнюють, але і вирішать багато проблем. Кутове розташування зручно в плані установки і монтажу — більш легко здійснюється приєднання димохідної труби, що скорочує час установки.

  розділ Каміни Piazzetta

  Короткий опис статті: каміни для дому

  Джерело: Кутові каміни для дому

  Також ви можете прочитати