Каміни для дачі

Купити печі на дровах в Києві, ціна. Дровяні опалювальні печі інтернет-магазин «Теплодар.

01.10.2015

Опалювальні печі-каміни

Попередня

Опалювальні печі на дровах

Опалювальні печі даного типу працюють на твердому паливі: дровах, або відходах деревообробки. На сьогоднішній день дров’яна піч — відмінна альтернатива центральному теплопостачанню. З її допомогою можна обігрівати дачі, житлові будинки та котеджі, виробничі цехи, склади, гаражі. Для цього необхідно лише встановити обладнання на рівній поверхні з дотриманням певної відстані від стін і розташованих поруч об’єктів, а також приєднати його до димоходу. Кілька простих операцій — і пічка на дровах готова до використання!

Принцип роботи печі на твердому паливі

Головний принцип роботи дров’яних печей полягає в процесі газогенерації. Паливо згорає поступово протягом тривалого часу при обмеженому доступі повітря. Для повного зникнення дров обладнання оснащене каналами, через які повітря надходить у верхні яруси. Отримання потужного полум’я забезпечує колосникова решітка, «поддувающая» нижні шари палива. Утворилася зола потрапляє з колосника в зольний ящик, що дозволяє видаляти залишки продукту горіння, не припиняючи сам процес обігріву приміщення.

Переваги печей на дровах

Варто відзначити наступні основні переваги дров’яних печей для опалення будинку:

  • швидкий прогрів приміщення;
  • економічність — паливо спалюється поступово;
  • безпека — від вас вимагається лише виконання правил техніки безпеки;
  • легкість в монтажі та обслуговуванні;
  • довговічність — якісні матеріали забезпечують хорошу стійкість до підвищених температур та інших впливів.

Жаростійкість — головна перевага моделей твердопаливних печей. Ця властивість досягається за рахунок виготовлення топки з нержавіючої сталі з високим вмістом хрому. Така сталь не може бути піддана окислення, завдяки чому обігрівачі на дровах характеризуються тривалим терміном служби.

Як вибрати твердопаливну піч

Габарити, вага, дизайн, функціональність, надійність, ціна — ось ті параметри, за якими зазвичай підбираються нагрівальні печі. Існує безліч різних моделей для дому і дачі, які відрізняються один від одного потужністю, виконуваними функціями, конструкцією, а також товщиною і формою стінок. Тому купити піч на дровах слід виходячи з вашого конкретного випадку.

На даний момент виробники пропонують печі опалювальні дров’яні таких різновидів: з вертикальною або горизонтальною закладкою, інжекторні (зі вторинної подачею повітря) і прямої дії. Також випускаються моделі різних розмірів та дизайну, що дозволяє їм органічно вписатися в будь-яке приміщення, незалежно від його площі і стилю. Окремо варто виділити опалювально-варильні печі на дровах. Наявність конфорок або невеликий варильної поверхні дає можливість ще й додатково готувати і розігрівати їжу.

У нашому інтернет-магазині ви без проблем можете купити опалювальні печі-каміни за прийнятними цінами з доставкою по Україні.

Короткий опис статті: каміни для дачі Опалювальні печі та обігрівачі на дровах по відмінним цінами в Києві. Великий вибір економічних твердопаливних грубок від «Теплодар». Доставка по всій Україні. Телефонуйте прямо зараз!

Джерело: Купити печі на дровах в Києві, ціна. Дров’яні опалювальні печі — інтернет-магазин «Теплодар»

Також ви можете прочитати