• Різне

  Купити магнетрон для печі СВЧ (микрохвильової печі, мікрохвильовки)

  20.02.2017

  Магнетрони
  Купити магнетрон для печі СВЧ (микрохвильової печі — мікрохвильовки)

  Мікрохвильовки давно вже стали незамінним атрибутом в кожній кухні, тому їх поломки стають вкрай неприємною подією в житті будь-якої господині. Досить часто мікрохвильова піч виходить з ладу через поломку магнетрона, який по праву можна назвати серцем мікрохвильовки. На щастя, його можна придбати окремо і просто замінити. Магнетрон – спеціальна лампа, випромінююча ультракороткі хвилі, саме завдяки їй відбувається нагрівання їжі. Магнетрон перетворює електроенергію в електричне поле високої частоти, внаслідок цього молекули води рухаються і тверда і рідка їжа нагрівається.

  Як визначити, що поламаний магнетрон?

  Так як саме магнетрон відповідальний за розігрів, логічно припустити, що якщо мікрохвильова пічка не гріє або розігріває дуже слабо, поламався саме він. Крім того, при виході з ладу цієї деталі часто чутно гудіння і дзижчання мікрохвильовки при роботі. Якщо її відкрити, то на бічних стінках магнетрона можна замінити явний нагар і тріщини, правда, вони не завжди візуально помітні, в цьому випадку можна перевірити омметром: прохідний конденсатор повинен звониться з корпусом магнетрона. Також для перевірки роботи застосовують осцилограф, який покаже форму напруги на катоді магнетрона, при несправності спостерігається синусоїда.

  Якщо у вас немає спеціального обладнання і можливості точно перевірити, в магнетроні проблема, слід виключити інші можливі причини: низький рівень напруги в мережі, в результаті якого знижується потужність мікрохвильового випромінювання, перевантаження мережі внаслідок підключення декількох потужних приладів до розетки, а також банальна поломка двері. Якщо ж всіх цих проблем немає, з високою часткою ймовірності причина поганої роботи вашої помічниці як раз в магнетроні.

  Причини поломки магнетрона.

  Одна з найпоширеніших помилок при користуванні печі, що призводить до поломки магнетрона, – робота вхолосту: іноді ми забуваємо поставити в мікрохвильовку продукти і необачно включаємо її. Крім того, розігрівати їжу слід під кришкою, щоб жир не руйнував захисну пластину, що закриває магнетрон. Небажано розігрівати зовсім маленька кількість їжі, наприклад, невеликий бутерброд.

  Як визначити, який потрібний магнетрон?

  Раніше вважалося, що міняти магнетрон не має сенсу із-за його високої вартості, розумніше купити нову мікрохвильовку. Насправді, це твердження справедливо лише для самих дешевих і простих старих моделей, якщо у вас багатофункціональна піч з сучасними додатковими функціями, набагато розумніше придбати магнетрон, а не нову мікрохвильовку .

  Короткий опис статті: скільки коштує поставити камін Магнетрони для печей Samsung Panasonic купити Магнетрони для печей Samsung Panasonic купити

  Джерело: Купити магнетрон для печі СВЧ (микрохвильової печі — мікрохвильовки)

  Також ви можете прочитати