• Різне

  Купити каміни з повітряним опаленням

  24.09.2015

  Камін може обігріти цілий будинок.

  “Камін у будинку» — це словосполучення завжди асоціюється із затишком і теплом. А для того, що б ваш будинок ставши дійсно теплим, ми пропонуємо вашій увазі каміни для опалення повітрям: чавунні або шамотно-стальні.

  Ви бажаєте обігріти каміном декілька кімнат або навіть цілий будинок?

  Це цілком реальне завдання. Для його виконання Вам слід придбати спеціальну камінну топку з високим використанням теплової енергії і підключити її до системи розведення гарячого повітря (системі РГВ).

  Каміни з повітряним опаленням — це устаткування, основним складовим компонентом яких є чавунна або сталева камінна топка, а теплоносієм — повітря.

  Камінна топка — «серце каміна», у ній безпосередньо відбувається процес згорання дров. Від якості її конструкції залежить, наскільки ефективним джерелом отримання тепла вона буде. Звичайно, від цього залежить і ціна каміна.

  Як функціонує система повітряного опалення від каміна

  Гравітаційна система опалення від каміна Примусова система опалення від каміна

  Зовнішнє повітря, поступаючи в топку, забезпечує процес горіння дров і у вигляді продуктів згорання виводяться назовні через димохідну трубу, не змішуючись з нагрітим повітрям.

  Кімнатне повітря, проходячи у проміжки між гарячим корпусом топки і зовнішніми елементами облицювання, нагрівається. Далі воно акумулюється в ізольованій повітряній камері над топкою, а звідти розподіляється по будинку повітропроводами.

  Ви витрачаєте дуже багато грошей за використаний газ для обігріву будинку. Заощадити вам допоможуть каміни для опалення.

  Повітряна система опалення від якісного каміна працює дуже ефективно. Вигоду ви зможете відчути як у період міжсезоння, так і в опалювальний сезон. Восени камін служитиме основним джерелом тепла, і тоді Вам навіть не доведеться використовувати газовий котел. А в холодний період, камін може догрівати будинок, щоб не платити за «наднормовий» газ.

  Але, повірте, якісний камін здатний обігріти ваш будинок навіть як єдине джерело отримання тепла. Опалення повітрям від каміна можна влаштувати в приватному будинку, котеджі, на дачі, в квартирі багатоповерхового будинку, розташованій на верхньому поверсі, готелі і ресторані.

  Порівнюючи ціни на каміни із стабільно зростаючою вартістю газового опалення, можна стверджувати, що використання камінних топок для обігріву є досить економним, високоефективним і незалежним способом отримання тепла.

  Як вибрати

  Яку вибрати топку для повітряного каміна: чи чавунну шамотно-стальну ?

  У каміни для опалення повітрям можуть встановлюватися як чавунні, так і шамотно — стальні камінні топки. Альо, ефективніше повітряний обігрів від каміна працюватиме на основі чавунної топки з монолітним корпусом, завдяки її високій продуктивності, міцності і довговічності.

  У нашому асортименті представлені чавунні топки Tarnava і шамотно-стальні камінні топки Lechma і Hajduk у багатьох варіантах виконання.

  Усі вони характеризуються високим рівнем безпеки і відмінною якістю. Якщо ви бажаєте встановити камін з повітряним опаленням, наші фахівці проконсультують вас, допоможуть зробити правильний вибір, виходячи з індивідуальних конструктивних переваг, особливостей розміщення, параметрів будинку і ціни каміна.

  Ціни на каміни.

  Чому істотно відрізняється вартість камінних топок?

  Ціна каміна визначається багатьма чинниками. І, звичайно, лукавлять ті продавці, які говорять, що дешева топка нічим не поступається більш дорогій. А різниця між ними є. І вона полягає в деталях, непомітніх з першого погляду.

  Якісні каміни для повітряного опалення будинку (камінні топки) обов’язково:

  — Мають бути виготовлені з товстого масивного матеріалу високої якості (чавун або сталь з шамотом);

  — Мають бути герметичними (як відомо, дешеві низькосортні камінні топки часто бувають негерметичними, або розгерметизація відбувається в процесі роботи. Внаслідок цього чадні гази можуть змішатися з кімнатним повітрям, а це призвести до небажаних наслідків);

  — Повинні мати можливість подачі зовнішнього повітря для згорання.

  Це далеко не усе, більше можете прочитати в статті.

  Чи може будь-яка камінна топка обігріти будинок?

  На що, окрім ціни каміна, варто звернути увагу.

  Звичайно, не кожен камін може опалити будинок. Адже, камінні топки бувають різного призначення: одні — тільки декоративного, інші — функціонального.

  Декоративні топки, через низьку якість і невелику товщину металу, не можуть горіти тривалий час, і тим більше безперервно. Після 2-3 годинної роботи вони повинні остигнути. Отже, низькосортні каміни за найнижчою ціною опалювальним пристроєм бути не можуть.

  Система повітряного опалення на базі каміна працюватиме ефективно, якщо в ній передбачена камінна топка для безперервного горіння. Таке устаткування може функціонувати увесь опалювальний сезон, без охолодження. Очевидно, що ціна на камін тривалого горіння вища.

  Вибір камінної топки для повітряного опалення — дуже відповідальний момент, коли враховуються усі важливі для вас чинники: матеріал, якість виконання, ККД, дизайн, величина і кількість скла, механізм відкривання дверцят і ціна каміна.

  Де купити Купити камін для повітряного опалення Ви можете в наших салонах в Києві і Львові. Ми здійснюємо безкоштовну доставку камінних топок по Львову. Також топку можна придбати у нашому інтернет — магазині навіть не виходячи з дому. Вам досить просто оформити замовлення на сайті і наші менеджери зв’яжуться з вами. Ви можете замовити камін у будь-який інший населений пункт — ми відправимо вам товар кур’єрською службою, і вже через 1-2 дні ви зможете отримати ваше замовлення.

  Енергозберігаючі системи — найбільший інтернет-магазин, що спеціалізується на камінному опаленні, відповідно продажів і монтаж здійснюються на усій території України. Завжди в наявності і під замовлення камінні топки і додаткове устаткування від провідних виробників європейського ринку. У нас ви можете купити камін в Києві і в Україні. Завжди доступні ціни і незмінно висока якість. Доставка по усій Україні!

  Для отримання детальнішої інформації кінь: 097 329 58 86, 099 191 11 47. Замовляйте прямо зараз!

  Як встановити Купити каміни з повітряним опаленням
  Монтаж каміна з повітряним опаленням може бути зроблений самостійно при суворому дотриманні рекомендацій виробника або спеціально навченою бригадою професіоналів.

  Відвідавши наш салон або зв’язавшись по телефону з нашим фахівцем, ви отримаєте необхідну консультацію з питань, що стосуються встановлення каміна. Ми безкоштовно складемо кошторис додаткового устаткування для усій повітряній системі опалювання/

  Скачати каталог Скачати каталог

  Короткий опис статті: каміни ціни Якщо Ви бажаєте обігріти каміном кілька кімнат або навіть цілий будинок — замовляйте якісне повітряне опалення в нашому інтернет магазині. каміни для повітряного опалення, повітряний камін, камін повітряне опалення будинку

  Джерело: Купити каміни з повітряним опаленням

  Також ви можете прочитати