• Купити камін

  Купити каміни з натурального каменю. Розумні ціни від постачальника.

  25.09.2015

  Види камінів за способом подачі тепла

  Камін у всі часи люди намагалися вдосконалювати. Сенс удосконалення полягав у використанні максимуму тепла при мінімальному спалюванні палива. Це стало можливим завдяки зміні конструкції топки і за рахунок створення конвекційних кам’яних вставок з металу, підвідних і відвідних систем повітря.

  За способом теплового випромінювання всі каміни можна класифікувати на три види.

  Каміни з одностороннім випромінюванням тепла. як правило, відкриті з одного боку і розташовуються у стіни. Їх бічні стінки розгорнуті так, щоб відбивати тепло в приміщення. Задня стінка топливника похила, що також сприяє концентрації теплового випромінювання у бік приміщення.

  Каміни з двостороннім випромінюванням тепла по тепловіддачі менш ефективні, ніж каміни з одностороннім випромінюванням, оскільки у них відсутня одна поверхня, що відбиває. Крім того, вони вимагають більшого об’єму повітря для згоряння палива, при цьому більша кількість повітря йде в димову трубу.

  Каміни з тристороннім випромінюванням ще менш ефективні. Вони мають тільки одну тепловіддзеркалюючий поверхню. Такі каміни в основному будують для декоративного оформлення житлового приміщення та створення затишного мікроклімату в ньому. Як правило, ці каміни встановлюють посередині кімнати.

  Розміщення каміна

  Щоб камін гармонійно вписувався в інтер’єр Вашого будинку і віддавав максимально можливий тепловий ефект, необхідно добре продумати його розташування в приміщенні. При цьому приміщення повинно бути достатньо великим. Не рекомендується встановлювати камін в кімнатах менше 20 кв. м, оскільки горіння паливо в каміні вимагає великої кількості повітря.

  Крім того, слід враховувати циркуляцію повітряних потоків у житловому приміщенні. Якщо є протяг, то він може створити перебої тяги і камін буде диміти. Саме тому камін не слід встановлювати біля дверних отворів і навпроти вікон. Місце, де буде встановлений Ваш камін, потрібно вибирати з урахуванням вимог протипожежної безпеки.

  Якщо всі ці вимоги дотримані, то Ви можете встановлювати камін у відповідності з композиційним рішенням. Камін можна вмонтувати в стіну, поставити біля стіни, в кутку, посередині кімнати.

  Ви також можете об’єднати камін з піччю і вийде дуже продуктивна конструкція, т. к. камін прикрашає приміщення і швидко обігріває, а піч довго тримає тепло. У цьому випадку піч має свій топливник і димар. і біля каміна є свій топливник, а димар у них спільний. Дана конструкція дозволяє не тільки економити витратні матеріали, але і може бути використана для приготування їжі.

  Якщо Ваша кімната прямокутної форми, не варто розташовувати камін посередині або у великої стіни. Набагато краще камін буде виглядати біля торцевої стіни в глибині кімнати. До того ж, такий камін можна буде об’єднати з піччю або з кухонною плитою. Іноді в таких камінах роблять другу топку, що виходить у сусідню кімнату.

  Якщо Вам по душі англійський стиль в інтер’єрі, додайте камін у великій стіні і влаштуйте перед ним куточок для відпочинку. У невеликому приміщенні буде доречний кутовий камін, який будучи варіантом прибудованого, може обігрівати відразу три суміжні кімнати. Можна використовувати камін і як перегородку, що розділяє приміщення на два різнофункціональні сектора.

  Зазвичай камін встановлюють у вітальні або їдальні. В даний час в багатьох житлових приміщеннях поєднані і вітальня, і кухня, і бібліотека. Ось там якраз Ви і можете встановити камін, створивши, тим самим, куточок для відпочинку, прийому гостей і комфортного спілкування.

  Ціна в каталозі вказана за повний КОМПЛЕКТ (топка з чавуну плюс обробка з натурального каменю ).

  Короткий опис статті: купити камін Вибір каміна відповідальне заняття, проконсультуємо і допоможемо грамотно вибрати камін з натурального каменю. Купити камін без переплат за розумною ціною можна в салоні Новогирєєво. Купити каміни, вибрати камін, чавунні каміни, сучасні каміни, печі каміни ціни, камін купити

  Джерело: Купити каміни з натурального каменю. Розумні ціни від постачальника. Купити камін зі знижкою, консультуємо, радимо, вибираємо.

  Також ви можете прочитати