• Каміни для дачі

  Купити камін на дровах, економні опалювальні печі

  14.09.2015

  Каміни печі

  На сьогоднішній день досить важко уявити собі дачний будинок або котедж за містом без каміна або печі. Ми пропонуємо вашій увазі повноцінні сучасні печі каміни на дровах, призначені для обігріву дачних або житлових приватних будинків, які не вимагають доопрацювання в частині обробки.

  Печі-каміни для дач

  Каміни печі для дачних будинків, так само як і каміни для приватних котеджів, дуже схожі по своїй конструкції — головна камера горіння, тепловий акумулятор і димар. У грубах, як правило, він виготовлений із спеціального каменю (це може бути вермикуліт, керамот, шамотна цегла тощо). У чавунних пічних агрегатах сам чавун виконує роль теплового акумулятора.

  Ви запитаєте: «Які печі кращі з функціональної точки зору: сталеві або чавунні. «. Однозначної відповіді не дасть ніхто. І сталеві і чавунні опалювальні печі повинні бути виготовлені з якісних матеріалів, а саме високолегованої сталі або топкового чавуну.

  Такі печі і каміни мають естетичний і одночасно практичний зовнішній вигляд. Ми можемо запропонувати вам як класичні моделі, так і сучасні, які чудово підійдуть до мінімалізму. Ви можете вибрати будь-яку з печей для всіх кімнат вашого будинку, їх можна встановлювати навіть в кухні.

  Як працює Печі-каміни виготовляються з чавуну або сталі, а для підвищення акумулюючих властивостей відбуваються тепломісткими матеріалами: шамотом, вермікулітом, кахлем, керамікою. Цей жароміцний матеріал, яким обкладена топка, рівномірно розподіляє тепло і зберігає його надовго.

  Дров’яна піч тривалого горіння підбирається під обсяг опалювального приміщення. Але, треба враховувати, що піч віддає променисте тепло, тобто вона може обігріти, тільки ту кімнату, де знаходиться. Якщо ж Ви хочете опалювати інші кімнати будинку, то вам потрібно звернути увагу на печі, які мають патрубки для приєднання повітроводів або ж печі з водяним контуром .

  Печі опалювально-варильні призначені не тільки для того, щоб обігрівати приміщення, але і для того, щоб готувати їжу. Деякі зразки сучасних кухонних печей мають не тільки варильну поверхню, на якій можна розмістити посуд для приготування їжі, але також і духову шафу.

  Сучасна дров’яна піч для лазні або сауни є основним обладнанням для обігріву парній.

  Всі печі підбираються у відповідності з розмірами опалювальних приміщень.

  Як вибрати

  Як вибрати і купити дров’яну піч камін?

  • Сталеві печі з елементами чавуну та каменю, кахлі, всередині оброблені шамотом. Незамінний атрибут інтер’єру, який зігріє Ваш будинок. Це відмінний варіант для дачних будиночків.
  • Печі каміни чавунні у класичному стилі — невід’ємна прикраса будь-якого інтер’єру. Виконані з чавуну та стальних декоративних елементів. До печі можливо підключити димар зверху або до задньої стінки.
  • Варильні печі каміни. Призначені для обігріву та приготування їжі. Страви, приготовлені в таких печах будуть по-справжньому смачними. Крім цього, кухонні печі значно зменшують витрати на приготування їжі, не використовуючи при цьому газ. Деякі моделі мають духова шафа.
  • Каміни печі для обігріву. Це каміни печі, якими можна обігріти не тільки одну кімнату, а й кілька приміщень вашого будинку.
  • Печі для лазні та сауни .

  Каміни для дачі

  У нашому інтернет магазині ви можете вибрати для себе той варіант, який буде відповідати вашим потребам. Наприклад чавунні печі каміни Zeus мають вигляд невеликого каміна. Вони ідеально підійдуть для дачі і створять там домашній затишок. На чавунній поверхні можна підігріти чай або яке-небудь блюдо.

  Якщо є потреба в приготуванні їжі — можна встановити варильну піч на дровах сербського виробництва MBC. Серед них є як чавунні кухонні печі, так і сталеві.

  Щоб обігріти ще й сусідні приміщення, пропонуємо каміни печі опалювальні з можливістю подачі теплого повітря повітроводами, або встановити піч-камін з водяним контуром, яку можна підключити до водяної системи опалення.

  Як купити

  Де ви можете купити камін для будинку або піч для дачі?

  Сьогодні у вас є можливість замовити піч-камін, зателефонувавши за номером: (067) 60 98 574. Також запрошуємо в наш офіс за адресою — дивитися тут .

  Сподіваємося на те, що процес вибору в нашому інтернет магазині камінних топок стане для вас приємним заняттям.

  Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

  Як установитьть

  Які вимоги до встановлення камінної печі

  Встановити піч можна в будь-якому місці індивідуального житлового або дачного будинку. Основною вимогою є присутність димового каналу відповідного розміру. До деяких моделей печей треба приплив повітря з вулиці, в основному це стосується тих, які мають водяний контур.

  Короткий опис статті: каміни для дачі Ми пропонуємо всім бажаючим купити камін на дровах — найкраща ціна на піч тривалого горіння. Безкоштовна доставка по Львову. інтернет магазин камінних топок, чавунні печі, купити піч для дачі, камін для будинку

  Джерело: Купити камін на дровах — економні опалювальні печі

  Також ви можете прочитати