• Каміни для дому

  Купити камін для будинку Ціни Каталог, магазин БелКамин

  30.09.2015

  Магазин сучасних камінів для будинку

  Купити камін для будинку Ціни Каталог, магазин БелКамин

  Мармур

  Компанія «Белкамин» пропонує вам широкий вибір сучасних камінів для будинку і квартири, а також аксесуари, комини, печі для лазні. Разом з вами ми втілюємо проекти, які перетворюють будинок – гарний камін або традиційна піч створюють особливу атмосферу для кожного члена сім’ї.

  5 причин прийти в наш магазин:

  1. Продуманий асортимент. Кожен будинок неповторний, і ми допоможемо вибрати камін, який краще всього підходить саме для вас. Традиційні дров’яні каміни, сучасні електричні моделі, різні стилістичні рішення – ви обов’язково знайдете те, що потрібно.

  2. Широкий ціновий діапазон. Великий вибір топок, порталів з різних матеріалів, аксесуарів дозволяє вам купити камін, відповідний бюджету.

  3. Комплексні послуги. Ми доставляємо, встановлюємо, облицьовуєм і підключаємо будь-які моделі камінів. Ви отримуєте готовий проект «під ключ». Подивитися наші проекти ви можете у розділі «Наші роботи».

  4. Офіційні гарантії від виробників.

  5. Регулярні акції, знижки та спеціальні пропозиції.

  Ми впевнені, що камін доречний і потрібен у будь-якому будинку. Він створює новий простір для відпочинку, яке швидко стає улюбленим у ваших близьких і гостей. Якщо ви живете в приватному будинку, традиційний камін з відкритою або закритою топкою – відмінний вибір. У нас ви можете придбати всі необхідні матеріали і комплектуючі та замовити роботи по обробці і установці. Готові каміни встановлюються і підключаються в короткі терміни.

  Але в квартирі встановити камін з фундаментом і димоходом неможливо. Сьогодні це не проблема – сучасні електрокаміни настільки реалістичні, що відрізнити полум’я від живого практично неможливо. Вони надійні, здатні обігрівати приміщення або просто радувати вас декоративним вогнем.

  У нас ви також можете вибрати надійні печі для лазні і вдома з оглядовими склом. Вони відмінно виглядають і ефективно обігрівають будинок у холодну пору року.

  Запрошуємо вас у наші магазини за адресою:

  р. Могильов, ТЦ «Будмаркет», вул. Чайковського 8, пар. 102 ;

  р. Могильов, Центр меблів та інтер’єру РІО, б-р Нескорених, 26 .

  Ми також будемо раді відповісти на ваші запитання за телефонами +37529-742-19-65, +37544-727-89-60 .

  Короткий опис статті: каміни для дому

  Джерело: Купити камін для будинку Ціни Каталог — магазин БелКамин

  Також ви можете прочитати