• Каміни електричні

  Купити електрокамін в Кемерово, Камин42

  16.09.2015

  Електричні (електрокаміни)

  не вибрано

  Вогнища-вставки

  Як не крути, а все-таки, ми живемо в еру вогню!

  Багаття, вогнище, тандир, піч, камін …. всіх їх об’єднує одне — в свій час і на своєму місці кожен з цих об’єктів зігрівав людину, опалював його житло, допомагав приготувати їжу!

  Але що ж робити ЧЕЛОнаВЕКУ якщо, живучи в сучасній квартирі і маючи чудову підсвідомість природну тягу до вогню, що йде з глибин його Родової пам’яті, він не має фізичної можливості реалізувати свою мрію про домашньому вогнищі з живим вогнем…?

  Так, звичайно-ж, вихід є! І ми допоможемо знайти його!

  «Створюємо домашні вогнища !» — ця коротка, але ємна фраза, що стала девізом нашої компанії, здатна відобразити наш підхід до своєї справи!

  «Ми не продаємо каміни, — ми створюємо домашні вогнища!»

  Вам залишається тільки висловити своє бажання мати в своєму будинку або квартирі камін — а вже ми знайдемо можливість допомогти Вам втілити його в життя!

  Електрокамін. біо-камін, дров’яний камін, камін-піч… що-то, безумовно, Вам, так підійде!

  А ми докладемо максимум зусиль, щоб результат нашої роботи став для Вас Вашим сімейним домашнім вогнищем, центром тяжіння Ваших Рідних і близьких!

  Відстежуючи сучасні тенденції камінного ринку, відвідуючи російські і європейські камінні виставки і салони, ми підібрали в своєму камінному центрі «Проометей» найкраще для Вас!

  Сучасні дров’яні каміни з Франції, Італії, Іспанії, Німеччини, Білорусі та Росії;

  Англійські електрокаміни з ефектом реального полум’я серії Оptimist;

  Біо-каміни з магічною грою живого вогню з Франції, Австрії та Польщі;

  І мабуть самий великий в Кузбасі вибір портальних електрокамінів. які може дозволити собі мати практично кожен Кузбассовец! Ось неповний перелік асортименту камінного центру «Прометей»!

  Ласкаво просимо.

  Автор статті: генеральний директор ТОВ «Компас груп» Никифоров Артем Юрійович

  Короткий опис статті: каміни електричні Продаж електричних камінів в інтернет-магазині kamin42, великий вибір. Магазин: Прометей, Пєчкін будинок.

  Джерело: Купити електрокамін в Кемерово — Камин42

  Також ви можете прочитати