• Камін електричний

  Купити електричні каміни, декоративні каміни в Санкт-Петербурзі (СПБ).

  03.10.2015

  Електричні каміни

  Електричні каміни — це сучасні електричні обігрівальні прилади, які завдяки своїй оригінальній стилістиці і функціональності повторюють класичні каміни. Передові технології в опалювальній сфері знайшли своє застосування в колекції підлогових і настінних електричних камінів. Щоб купити камін, який буде задовольняти ваші потреби і вписуватися в інтер’єр приміщення, необхідно звернутися в наш інтернет магазин. У нас ви знайдете величезний асортимент камінів в різних колірних рішеннях і дизайнерському виконанні.

  Що стосується електричних камінів, то вони не потребують очищення топки, закупівлю палива і дивно імітують живе полум’я вогню. Електричні каміни можуть управлятися за допомогою спеціального дистанційного пульта. Тепло і ефект полум’я можна регулювати безпосередньо сидячи на дивані. Біокамін створить справжній ефект полум’я і ілюзію справжнього вогнища. При переїзді такий камін можна без зусиль розібрати і перевезти. Завдяки легкому монтажу, обігрівальне пристрій можна встановити самому.

  Електрокаміни не виробляють шкідливих викидів і приблизно на 90% виділяють менше вуглекислого газу на відміну газових камінів. Вони досить економічні в експлуатації, а також мають функцію віддаленого управління і приховану панель регулювання.

  Декоративні каміни

  У тому випадку, якщо ви не маєте заміського будинку, а є власником квартири, декоративний камін — це те, що потрібно. Варто відзначити, що головна функція таких камінів — це внести родзинку в інтер’єр, декоративність і оригінальність. В нашому спеціалізованому магазині ви зможете підібрати для свого приміщення камін за найдоступнішими цінами. Також наша компанія подбає про доставку та встановлення каміна.

  Інноваційна технологія включає спеціальну систему світлодіодного освітлення. Завдяки такій системі відбувається імітація тління вугілля. Шар золи і справжні колоди додають неймовірну реалістичність. Для створення ілюзії диму застосовується вода, яка заливається безпосередньо в спеціальний резервуар каміна. Також перевагою даної технології є зволоження повітря.

  До головних особливостей декоративних камінів можна віднести:

  • регулювання інтенсивності диму і вогню;
  • тиху роботу;
  • вибір температурного режиму;
  • використання ефекту диму і полум’я незалежно від опалення;
  • дистанційне управління;
  • зволоження повітря.

  Кутовий камін

  Кутовий камін вважається одним з найпопулярніших і практичних видом каміна. Такі каміни розташовують у кутку приміщення. Розміщення півколом крісел перед каміном дозволяє створити комфортний домашній вогнище. У нас ви зможете придбати каміни з якісної металевої топкою в різному оточенні. Стилістика може бути будь-хто, починаючи від кантрі і закінчуючи суворої англійською класикою.

  Дров’яні каміни кутові дуже функціональні і відрізняються мінімальною витратою палива. Кутовий камін — відмінне рішення для невеликої кімнати. Передні стінки такого каміна можуть бути напівкруглі, прямі, прямокутні і трапецієподібної форми.

  У цьому розділі сайту ви ознайомитеся з інформацією і цінами на широкі осередки. стандартні вогнища. настінні каміни, каміни в зборі. обрамлення та комплектуючі на електрокаміни. Такий камін — відмінна альтернатива декоративного джерела опалення. Звернувшись в наш інтернет-магазин, серед широко асортименту камінів, ви зможете підібрати для себе оптимальну модель, яка задовольнить ваші потреби і впишеться в інтер’єр приміщення.

  Короткий опис статті: камін електричний

  Джерело: Купити електричні каміни, декоративні каміни в Санкт-Петербурзі (СПБ). Системи опалення. — ЭЛСО Енергодом

  Також ви можете прочитати