• Різне

  Купити біопаливо для камінів, паливо Fanola, ціна . Рідина для

  02.10.2015

  Паливо для біокамінів FANOLA
  Купити біопаливо для камінів, паливо Fanola, ціна . Рідина для
  Fanola (паливо для біокамінів)

  Ціна: 1 л — 300 руб.

  Біопаливо Fanola — це пальне рослинного походження, створене Компанією Planika і призначене для використання в камінах без димоходу (біокамінах), т. к. в процесі його горіння не виділяють дим, запах і кіптява.

  Теплова енергія, що отримується від згоряння 1 Л Fanola® дорівнює 5.6 кВ

  Паливо Fanola можна використовувати в будь-яких видах біокамінів: автоматичних, що вбудовуються, скляних, підлогових, настільних, настінних і вуличних.

  Безпека рідини для біокамінів Fanola.

  Безпека горіння палива для біо камінів Fanola була підтверджена Науково-дослідним центром протипожежного захисту, сертифікатами TuV, CNBOP, PZH, EcoLogo® і OMNI-Test Laboratories Inc. Після випробувань в Національному інституті гігієни паливо для камінів Fanola було визнано екологічно безпечним для людей і навколишнього середовища.

  Переваги біопалива для біокамінів Fanola:

  • при горінні відсутній запах, дим, кіптява;
  • повне згорання: виділяються тільки пари води і CO2, в рівних пропорціях диханню людини;
  • завдяки чистому горіння немає необхідності в установці димоходу;
  • Немає необхідності чищення біокаміна та утилізації відходів, наприклад золи.

  Умови використання палива Fanola.

  Для роботи біокамінів Planika рекомендується використовувати екологічно чисте паливо Fanola, яке можна купити оптом або в роздріб в нашому магазині, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами. Так само біопаливо для камінів можна купити у наших офіційних представників. Їх контакти розміщені на нашому сайті.

  Рідина для біокамінів Fanola абсолютно безпечна при чіткому дотриманні інструкцій виробника.

  Будь-який процес горіння з відкритим вогнем, в тому числі і горіння біопалива в біокаміні, повинен супроводжуватися провітрюванням повітря в приміщенні. Перед використанням палива для камінів Fanola необхідно переконатися в наявності природної вентиляції приміщення або регулярно провітрювати його. У невеликих кімнатах і квартирах досить злегка прочиненого вікна.

  Увага! Остерігайтеся підробок палива для біокамінів. Купити цей екологічно чисте біопаливо Fanola можна тільки в пластикових пляшках ємністю 1 літр.

  Короткий опис статті: біопаливо для каміна Паливо Fanola розроблено для біокамінів, конструкція яких не передбачає обладнання димоходів. Рідина для біокамінів безпечна при чіткому виконанні інструкцій: біопаливо для біо камінів дає відкритий вогонь. У нас ви можете придбати пальне для біокамінів за привабливою ціною. fanola, паливо для біокамінів, паливо Fanola, рідина для біокамінів, біо каміни, паливо для камінів, біопаливо, купити біопаливо для камінів, продаж палива для біокамінів

  Джерело: Купити біопаливо для камінів — паливо Fanola, ціна | Рідина для біо камінів Fanola

  Також ви можете прочитати