Купити аксесуари для камінів в Санкт-Петербурзі, порівняти ціни на аксесуари для камінів в Санкт-Петербурзі, Портал вигідних покупок BLIZKO.

28.09.2015

Аксесуари для печей і камінів в Санкт-Петербурзі

Оскільки каміни і печі- це не суто функціональні предмети, а ключові елементи дизайну інтер’єру, вибір аксесуарів для них також дуже важливий. Правильно підібрані аксесуари дозволяють гармонійно вписати камін в приміщення, підкреслити його стиль, перетворити роботу з ним в приємний і красивий ритуал. Купити аксесуари для печей і камінів в Санкт-Петербурзі можна для інтер’єру, виконаного в будь-якому стилі. Давайте розберемося, які взагалі аксесуари необхідні для користування каміном:

• Дровниця — являє собою кошик або підставку, яку можна складати полешки, очікують моменту відправлення у вогонь. Перевагу її використання полягає в тому, що розташовані поруч з каміном або піччю дрова завжди будуть сухими. Однак необхідно дотримувати техніку безпеки — вилетіла з топки іскра, потрапивши на них, може спровокувати пожежу. Дровниці можуть бути переносними (для невеликих камінів або використовуються періодично) — це компактні і легкі моделі з ручками; а також стаціонарними — вони розраховані на великий об’єм дров. Для дачі можна використовувати прості металеві дровници, а для вишуканого інтер’єру будинку — ковані, з ажурними візерунками.

• Кочерга підбирається за вагою, довжиною індивідуально під господаря. В залежності від його зросту, вона може бути від 50 до 70 см. Кінчик кочерги (дзьоб) повинен бути гострим, щоб їм було зручніше розбивати угольки. Добре, якщо на ньому є шпора для того, щоб легко підчіплює і пересувати дрова.

• Щипці для захоплення вугілля і полін можуть бути у вигляді величезних ножиць — вони гарні для великих полін і найчастіше застосовуються для обслуговування печей з великою топкою. Для камінів підходять щипці у вигляді пінцета.

• Волоть і совок необхідні для того, щоб підмітати золу, высыпавшуюся з топки. Вони повинні бути з негорючого матеріалу, щетина волоті неодмінно повинна бути жорсткою і густий. До речі, в магазинах можна знайти і сучасну альтернативу волоті — спеціальний пилосос для збору золи.

• Заслінка для топки захищає від вилітають з неї іскор.

Купити аксесуари для печей і камінів в Санкт-Петербурзі можна як окремо, так і в наборах — як правило, щипці, кочерга, мітла і ряд інших предметів продаються на спеціальній підставочці і виконані в єдиному стилі. Однак, якщо ви вважаєте, що деякі з них вам не знадобляться або не підходять, їх можна знайти і окремо.

Порівняйте асортимент та ціни в різних магазинах, в яких можна придбати аксесуари для печей і камінів в Санкт-Петербурзі, на порталі Blizko.ru!

Короткий опис статті: топка для каміна Якщо у Вас є камін або піч, Вам не обійтися без спеціальних аксесуарів при їх експлуатації! аксесуари для камінів можна купити в Санкт-Петербурзі за допомогою сайту Blizko.ru – на ньому зібрані всі пропозиції магазинів і ціни на них!

Джерело: Купити аксесуари для камінів в Санкт-Петербурзі, порівняти ціни на аксесуари для камінів в Санкт-Петербурзі — Портал вигідних покупок BLIZKO.ru

Також ви можете прочитати