• Різне

  Красиве слово камін. Сосново і околиці

  20.02.2017

  Красиве слово «камін»

  Унікальні каміни виконуються сьогодні майстрами камінного справи. Подібні осередки більше не призначені для опалення приміщення, скільки для декорування останнього. Прилади, хоча подібним чином їх навіть називати не хочеться, адже це справжні твори мистецтва, що виконуються професіоналами поєднують в собі не тільки працю каменярів, але і складну роботу дизайнерів.

  Так, наприклад, хочеться відзначити осередок подібного типу, виконаний у червоному кольорі. Агрегат створений в стилі модерн і являє собою кутовий прилад, побудований з граніту. Топкова камера каміна може розглядатися з двох сторін, і захищена термостійким склом, обрамленим чорної сталевий рамкою. Цей осередок є досить великим спорудою і встановлений в приміщенні, стіни якого пофарбовані в сірий колір. Таким чином, осередок прекрасно гармонує з навколишньою обстановкою. Димар також виконаний у сірому кольорі і є як би продовженням стін кімнати. Близько агрегату доцільно поставити аксесуари сталевого кольору, а на стіни повісити картину в спокійних тонах. Таке приміщення створює розташовує до роздумів обстановку, а палаючий вогонь у вогнищі ще більше поглиблює її.

  Наступний осередок виконаний з мармуру кремового кольору, нержавіючої сталі і граніту. Він також відноситься до приладів індивідуального дизайну і встановлюється в приміщеннях в стилі модерн. Топка цього вогнища являє собою відкритий варіант, її вогонь горить на невеликому узвишші. Але будьте обережні, адже користування таким агрегатом може призвести до пожежі. Димар світло-жовтого кольору нависає над вогнем, забираючи всі продукти горіння. Перед приладом можна встановити низький столик зі скляною кришкою. А на узвишші, на якому горить вогонь додатково встановити блискучі вази.

  Неповторним є камін, виконаний з шкіри і чорного граніту. Він, звичайно, недешево коштує, але користування ним виправдовує всі матеріальні витрати. Вогнище вбудований в стіну. Його портал декорований темно-коричневою шкірою, а топкова камера поміщена в безпечне скло.

  Цікавий вогнище, зроблений із застосуванням черепашнику та керамічної плитки. Він нагадує нам будиночок Білосніжки і семи гномів. Чудово виглядає топка вогнища, зроблена у вигляді входу в печеру, стіни якої декоровані яскравою мозаїкою. Такий прилад добре б виглядав в дитячій або на сцені домашнього театру.

  Всі ці каміни можна створити, керуючись бажанням і достатньою площею.

  Інформація з сайту компанії «Максі Камін»

  Короткий опис статті: Красива Каміни

  Джерело: Гарне слово «камін» / Сосново та околиці

  Також ви можете прочитати