• Різне

  Корпусні меблі: стінки під телевізор, сучасні меблеві стінки

  20.02.2017

  Стінка для вітальні: за що платити, на чому заощадити?

  Сучасна корпусні меблі комфортабельна, містка і красива. А ще вона дозволяє економити площу… і гроші, надаючи покупцеві можливість самому вирішувати, за що платити, а за що – ні.

  • Корпусні меблі: стінки під телевізор, сучасні меблеві стінки

  На фото:

  Корпусні меблі: стінки під телевізор, сучасні меблеві стінки

  ТБ у вітальні. Здавалося б, стінка під телевізор&nbsp– пережиток минулого. Анітрохи! На зміну громіздким п’єдесталів для установки гігантських моделей з кінескопом прийшли вбудовані телевізори. Вони продаються разом з меблями, вбудовуються в двері-купе вашої майбутньої стінки. Неможливо навіть здогадатися, де ховається екран, поки телевізор вимкнений.

  На фото: модель MONOS (ATELIER) від фабрики MisuraEmme, дизайн Lipparini Mauro.
  За що краще заплатити?

  За якість. Набувати корпусні меблі слід у «перевірених» виробників. Тільки такі фабрики забезпечили виробництво сучасним обладнанням для розкрою ДСП і обробки кромок (інакше через пару років стики розкриються, виділяючи шкідливі для здоров’я формальдегід і поширюючи в будинку їдкий хімічний запах). Крім того, тільки у відомих виробників ви зможете докупити потребовавшийся модуль з тієї ж колекції навіть 5 років тому.

  За зручність і естетику. Ніщо так не спотворює інтер’єр, як, наприклад, переплетені і кинуті в безладді дроти. Тому, купуючи меблеву стінку, стінку під телевізор, шафа для ТБ або медіатеку, обов’язково оплатіть кабель-менеджмент — «розумну» приховану прокладку проводів. А електричну розетку чи гніздо антени можна вивести навіть на прозору полку, т. к. кабель прокладається в опорі стелажа. Погодьтеся, дуже зручно!

  Системи зберігання для мультимедіа можуть бути забезпечені прихованими кабель-каналами для підключення аудио — і відеотехніки.

  За місткість. Меблева стінка потрібна не тільки для прикраси інтер’єру: насамперед, це місце зберігання речей. Тому, вибираючи між полицями з дверцями і висувними ящиками, віддайте перевагу скриньок. При однаковому обсязі у них міститься набагато більше предметів, ніж на полиці з дверцятами, а виймати речі з далеких куточків значно легше.

  За надійність. Фурнітура повинна бути витривалою. Меблева стінка буде служити довго, а дверцята полиць відкриватися безліч разів. Тому петлі неодмінно повинні бути найвищої якості, інакше дуже швидко вони почнуть «вередувати», дверцята перекосять, перестануть закриватися або між ними утворюються некрасиві зазори.

  За елегантність. Якісна, стильна фурнітура для меблів так само важлива, як красиві гудзики для елегантного одягу. Стінка негайно втратить ошатний вигляд, якщо ручки потемніють, зламаються або зовсім відваляться. Приділіть вибору фурнітури особливу увагу — вона повинна бути найвищої якості і обов’язково з міцних матеріалів.

  • Корпусні меблі: стінки під телевізор, сучасні меблеві стінки

  На фото:

  «задіяний» елемент стінки – фурнітура, тому в першу чергу перевірити її на міцність і надійність.

  За що платити не обов’язково?

  За закордонну ДСП. Вітчизняні деревно-стружкові плити ні в чому не поступаються зарубіжним, а коштують значно дешевше. Однак тут є важлива умова — обробка крайок і поверхні повинна бути виконана якісно. Перевірте стики!

  За натуральні матеріали. Краще заплатити за якісну «синтетику», ніж гнатися за дешевим (але натуральним) шпоном. В корпусних меблів ламинатин, і меламін лак виглядають дуже гідно. Ці синтетичні аналоги нітрохи не гірше масиву деревини і шпону, а доглядати за такими фасадами набагато простіше.

  За зайві «деталі». Меблі не обов’язково складається з полиць і фасадів: створіть ніші за допомогою правильної розвішування модулів. Хочете заощадити ще більше — відмовтеся від глухих фасадів: відкриті полиці дешевше полиць з дверцятами як мінімум на ціну самих дверець, петель і фурнітури. Однак, при наявності проблем з домашнім пилом, така економія вийде боком.

  • Корпусні меблі: стінки під телевізор, сучасні меблеві стінки

  На фото:

  Стінки, не обтяжені фасадами, полегшують доступ до потрібних речей і виглядають сучасно і стильно.

  За задню стінку. Якщо у вашої меблів задня стінка не є власником жорсткої конструкції, та ще й закриває красиві шпалери, то вона зовсім не потрібна.

  За доводчики системи беззвучного відкривання. Без цих приємних доповнень можна легко обійтися, наклеївши на внутрішні поверхні фасадів ящиків повстяні або пластикові смужки, пом’якшувальні звук від удару при закриванні ящиків.

  За підсвітку. Якщо підсвічування несе тільки естетичну, а не практичну функцію, то від неї можна відмовитися. До того ж вийде економія електроенергії.

  • Корпусні меблі: стінки під телевізор, сучасні меблеві стінки

  На фото:

  Можна заощадити на вбудованої підсвічування і придбати модель стильного світильника.

  Короткий опис статті: дизайн стіни під телевізор Стінка під телевізор 2 Меблеві стінки 2 Корпусні меблі, стінки 5

  Джерело: Корпусні меблі: стінки під телевізор, сучасні меблеві стінки

  Також ви можете прочитати