• Різне

  Клінкерна плитка Київ, купити клінкерну плитку Клінкер, ціни та продаж керамічної

  20.02.2017

  Клінкерна плитка Київ, купити клінкерну плитку Клінкер — ціни та продаж керамічної плитки по всій Україні: якісна і надійна клінкерна плитка від закордонних та вітчизняних виробників, купуйте тільки у офіційних імпортерів

  Клінкерна плитка

  Клінкерна плитка: з давнини у сучасність

  Керамічну клінкерну плитку Київ бачить щодня. Нею викладені мостові, прикрашені фасади будинків, облицьовані сауни, басейни. Це дуже поширений і популярний оздоблювальний матеріал. Клінкерна плитка відрізняється надійністю, красою, довговічністю, а головне — невисокою вартістю.

  Клінкерна плитка Київ, купити клінкерну плитку Клінкер, ціни та продаж керамічної
  Що таке керамічна клінкерна плитка? Це найдавніший будівельний матеріал, дуже популярний в наші дні. На розкопках археологи не раз знаходили мозаїчні стіни, викладені керамічною плиткою. За тисячі років вона не втратила свого кольору, майже не потріскалася. Унікальна технологія виготовлення, знайдена в давнину, зробила обробний матеріал вічним.

  Сьогодні керамічна плитка, особливо клінкерна, як і раніше популярна: адже її виготовляють за традиційними рецептами, але за допомогою новітніх технологій. «Тісто» для кераміки обпалюють у спеціальних печах при температурі не нижче 900°. Спекаясь від жару, глина стає щільною, міцною, надійною. Це самий підходящий матеріал для облицювання підлог, камінів, басейнів, внутрішніх або зовнішніх стін.

  Низька ціна клінкерної плитки поєднується з її унікальними властивостями. На відміну від кахельних, скляних та інших виробів, плитка клінкерна відрізняється:

  • Високою твердістю;
  • Підвищеною механічною міцністю;
  • Хімічною інертністю;
  • Жорсткістю;
  • Межею міцності, переважаючим залізобетон;
  • Довговічністю;
  • Низькою вартістю.

  Керамплитка від високої температури випалу стає трохи схожою на скло: вона не згинається, не змінює розміри від перепаду температур, не боїться вологи, цвілі, вітру.

  Хочете зробити свої стіни або підлоги красивими назавжди? Облицовывайте їх керамічною плиткою. Вам потрібно прикрасити басейн або камін? Вам не обійтися без клінкерної плитки.

  Клінкерна плитка Київ, купити клінкерну плитку Клінкер, ціни та продаж керамічної
  Клінкерна керамічна плитка зможе будь-якого інтер’єру або екстер’єру додати неповторність і привабливість.

  Краще кераміки тільки клінкерна плитка Клінкер) — вагомі аргументи на її користь

  Як би не була хороша керамічна плитка, у неї залишається один невеликий недолік: кераміка боїться сильних ударів, вона тендітна. Тому раніше плитки, що прикрашали мостові, доводилося часто міняти.

  Сьогодні такої проблеми не існує. Голландці давно винайшли матеріал, здатний витримати будь-які навантаження. Називається цей матеріал клінкерна плитка. Клінкерна плитка від виробника. особливо якщо це Німеччина або Голландія — це надійність і довговічність, підтвердженням цьому служать відгуки про клінкерної плитки .

  Плитка клінкер — це особливий вид кераміки. Він готується з глини з додаванням флюсів, оксидів, барвників, обпалюється всього один раз, але при температурі, що перевищує 1300°. Від такого жару в глині зникають каверни і порожнечі, що робить клінкерну плитку неймовірно міцною, стійкою до будь-яких впливів.

  Барвник, доданий в глиняне «тісто». теж запікається, і тому стає вічним: він не линяє, не вигорає, не боїться хімікатів. Ось чому клінкерна плитка, Київ у цьому давно переконався, — відмінне виріб для тротуарів, доріг, мостових.

  Зазвичай для формування клінкерної плитки використовується екструзія. Такий метод дозволяє отримати вироби складної форми. Плитка клінкерна може мати безліч конструктивних деталей, яких немає у звичайної кераміки: куточки, з’єднувальні елементи, водостоки. Тому клінкерну плитку, ціна якої цілком відповідає якості, дуже зручно використовувати для облицювання складних поверхонь: сходів, рельєфних стін, віконних прорізів. При цьому вартість клінкерної плитки відходить на другий план при аналізі ринку подібних матеріалів. Мається на увазі, що продаж клінкерної плитки і особливо клінкерна плитка для фасаду істотно збільшилася.

  Види клінкерної плитки

  За допомогою цього матеріалу можна виконувати будь-які оздоблювальні роботи. Ось чому кожен, хто вирішив купити клінкерну плитку у Київі або іншому місті або регіоні України раз і назавжди оцінив всі її переваги в процесі довгої експлуатації. Однак для того, щоб стіни, підлоги, басейни, викладені керамічною плиткою, не довелося часто ремонтувати, потрібно вибрати вид, відповідний призначенням.

  Клінкерна плитка випускається для:

  • Облицювальних робіт всередині будівель;
  • Облицювальних робіт зовні;
  • Технічних цілей: мощення доріг, спорудження промислових підлог, оздоблення технічних будівель, сховищ.

  Розрізняється плитка Клінкер і за зовнішнім виглядом. Вона може бути:

  • Неглазурованої;
  • Глазурованої або заскленою. Ця, в свою чергу, може бути одноколірним або з малюнком

  Ключові особливості та переваги клінкерної плитки полягають в наступному:

  • Ціна, доступна кожному;
  • Наявність конструктивних елементів;
  • Надвисока міцність;
  • Відмінна жорсткість;
  • Хімічна інертність;
  • Вологостійкість;
  • Опір механічних навантажень;
  • Стійкий колір.

  Дорогі друзі і наші майбутні Клієнти, купуючи і замовляючи такий довговічний і практичний будівельний матеріал, як клінкерна плитка. Ви отримуєте не тільки гармонійне поєднання краси, яке можна легко втілити у будь-яких дизайнерських рішеннях для приватного будинку чи комерційного споруди, але й унікальне поєднання сучасних будівельних технологій з останніми тенденціями на ринку облицювальних матеріалів. Всупереч всім очікуванням, пропонований нами Клінкер в якості плитки Ви зможете замовити на будь-який смак і колір аж до ексклюзивних форм і конструкцій.

  Дзвоніть нам вже зараз і отримайте безкоштовний прорахунок по своєму проекту на предмет необхідної кількості одиниць клінкерної плитки!

  Клінкерна плитка Київ, купити клінкерну плитку Клінкер, ціни та продаж керамічної

  Короткий опис статті: плитка для каміна Клінкерна плитка в Києві від зарубіжного і вітчизняного виробника. Доступна ціна — продаж з доставкою по всій Україні! Замовляйте клінкерну керамічну плитку Клінкер в офіційного постачальника. клінкерна плитка, керамічна плитка, купити клінкерну плитку, плитка Клінкер, ціни, продаж, Київ, Україна

  Джерело:
  Клінкерна плитка Київ, купити клінкерну плитку Клінкер — ціни та продаж керамічної плитки по всій Україні: якісна і надійна клінкерна плитка від закордонних та вітчизняних виробників, купуйте тільки у офіційних імпортерів

  Також ви можете прочитати