• Різне

  Клей для плитки, купити, ціна, продаж, опт, Єкатеринбург, інтернет-магазин

  20.02.2017

  Властивості та види клею для плитки:

  В даний час виробники сучасної будівельної техніки, а також будівельних інструментів у досить більшій мірі полегшують роботу досвідчених будівельників. Велика кількість найширшого асортименту будматеріалів просто вражає своїми технічними якостями і властивостями при роботі з ними. В нинішні часи на ринку будівельних матеріалів представлені досить різноманітні види плитки: керамічна, мармурова, кам’яна плитка. І з цього випливає, що до питання вибору підходящого для них клею необхідно підходити з особливою серйозністю.

  Всю клейову продукцію можна класифікувати на дві групи – це мастики чи спеціальні будівельні суміші, в основу яких входить пісок і цемент. Необхідно відзначити, що мастика, яка виготовляється з заводських технологічних процесів, практично не вимагає додаткової підготовки: її упаковують у спеціальні пластикові тари. А перед її використанням, її попередньо перемішують.

  найнадійнішим і внаслідок цього міцними варіантом є використання так званих сухих сумішей. Але перед її використанням, її необхідно розвести з водою. Такого роду клей для плитки досить добре зможе утримати плитку. До того ж його можна використовувати як матеріал для обробки стін із зовнішньої сторони. Але існують і негативні риси даного клею. Застосовуючи його в щойно зведеному будинку, то плитка може відшаруватися, або просто потріскатися, з-за того, що стіни дають осідання. Для новобудов найкраще підійде будівельна мастика.

  За складом у кожного клею є своя певна структура: епоксидна, поліуретанова, цементна або дисперсійна.

  Що стосується укладання штучних будівельних матеріалів, то краще всього буде скористатися клеєм дисперсійної структури, так як така структура здатна дуже добре утримувати плитку на підлозі або на стінах.

  Для нерівних і проблемних поверхонь, краще всього підійдуть клеї на поліуретановій основі.

  Для приміщень з підвищеною вологістю, а також у тих приміщеннях, де не присутні системи опалення, краще підібрати клей на цементній основі. Даного роду клеї зможуть утримати плитку практично на будь-якій поверхні: будь-то цегла, штукатурка, бетон або.

  Клеї на основі епоксидної досить міцні і еластичні. Його застосування буде ґрунтуватись на досить складних поверхнях, також на дереві, металі, стали, бетоні.

  Клей для плитки ціна в Єкатеринбурзі:

  В інтернет-магазині Стройбразерс ви можете купити клей для плитки оптом і в роздріб. Ціна на клей для керамічної плитки у нас залежить від обсягу замовлення. Стройбразерс — це інтернет-магазин, в якому ви завжди зможете знайти плитковий клей від різних виробників: Пічник, Bergauf, Unis, Vetonit, Knauf, Ceresit для приклеювання керамічної плитки різних розмірів, плитки з природного каменю, керамограніту, мозаїки і купити його за привабливою ціною з доставкою по Єкатеринбургу і Свердловської області.

  Короткий опис статті: піч плитки ціна

  Джерело: Клей для плитки — купити, ціна, продаж, опт, Єкатеринбург — інтернет-магазин

  Також ви можете прочитати