• Облицювання камінів

  Клей для облицювання печей і камінів ПІЧНИК (до +250 С), 20кг

  27.09.2015

  Клей для облицювання печей і камінів ПІЧНИК (до +250 С), 20кг

  Клей жаростійкий для побутових печей і камінів «Печникъ» — це нова розробка. Важка керамічна плитка, природний камінь, кахлі — не проблема для даного клею з відмінними робочими характеристиками. Можливість використання цього клею на непідготовлених, щербатих поверхнях старих печей дозволяє навіть непідготовленій людині, проводити ремонт якісно і швидко.

  суха клейова Суміш призначена для приготування будівельного розчину, використовуваного для облицювання поверхонь побутових печей і камінів керамічною плиткою, керамогранітом, натуральним або штучним каменем, пічними кахлями, а так само для вирівнювання поверхні цегляної кладки печі.

  Глина вогнетривка, фракціонований пісок, цементне в’яжучий, мінеральні наповнювачі, модифікуючі полімерні добавки.

  Підготовка підстави

  Увага. Властивості продукту гарантовані тільки при строгому дотриманні рекомендацій по підготовці до роботи.

  Облицювання проводиться тільки після повної просушки і усадки печі. Для кращого зчеплення, поверхня печі очищають від пилу і залишків розчину. При проведенні ремонтних робіт, великі вибоїни на цеглі, глибокі шви і тріщини на поверхні печі, закладають цим же клейовим розчином до одержання рівної поверхні. Облицювальні роботи починати через добу після закінчення ремонтних робіт.

  При виконанні ремонту старої печі, необхідно повністю видалити стару штукатурку або глину з поверхні печі, а також усунути сажу і причини її появи. Треснутый цегла, не розбираючи печі, можна відремонтувати клеєм-мастикою «Печникъ», просто заповнивши тріщину мастикою. При неможливості ремонту, цегла замінити, використовуючи суміш для кладки печей і камінів «Печникъ».

  Приготування розчину

  Для отримання готового розчину, необхідно 1 кг сухої суміші розвести в 0,21-0,22 л чистої водопровідної води (на 1 мішок 20 кг — 4,2-4,4 л води). Перемішування вести краще механізованим способом (дрилем з насадкою) або вручну, рівномірно засипаючи суху суміш у воду до отримання однорідної пастоподібної маси. Розчин витримати 10-15 хвилин, злегка помішуючи. Після цього повторно перемішати і матеріал готовий до застосування. Для приготування розчину використовувати тільки чисту воду, що не містить зважених часток та розчинених солей.

  Увага. Готовий розчин необхідно використати протягом 30 хвилин, більш тривалий термін веде до зниження міцності готового виробу. Використовувати загустілий розчин, повторно розбавляючи його водою, не дозволяється.

  Порядок роботи

  Готову розчинову суміш рівномірно нанести на плитку за допомогою шпателя. Для досягнення найбільш якісного результату, всю плитку, з нанесеним на неї розчином, витримати в горизонтальному положенні протягом 2-3 секунд і притиснути до цегляній поверхні з невеликим зусиллям. Плитка відразу укладається на місце, злегка притирається і коригується без додаткового часу. Протяги, висока або низька температура, вплив прямих сонячних променів, знижують відкритий час роботи і час коригування. При укладанні плитки великого розміру рекомендується наносити клей на поверхню печі.

  Введення в эксплуатауцию готової печі

  Після закінчення 7 днів, необхідних для повного твердіння клею, слід трохи протопити піч, не допускаючи максимальної робочої температури. Ще через день протопити піч повторно.

  Увага. Підвищена вологість і низькі температури можуть збільшити час висихання печі.

  Кількість готового розчину, одержуваного з одного кілограма сухого клею жаростійкого, достатньо для облицювання 1,5 м. кв. при товщині робочого шару 1 мм Кінцевий витрата готового розчину безпосередньо залежить від якості підготовки і стану робочої поверхні печі.

  Технічні характеристики

  Гранично допустима температура застосування, С, не більше +250,0

  Витрата води для приготування готової суміші, л/кг 0,21-0,22

  Витрата сухої суміші при товщині шару 1 мм, кг/м. кв. 1,5

  Товщина шару, макс, 5-7 мм

  Температура навколишнього повітря при проведенні робіт, від +10 до +20

  Міцність розчину на стиск, через 7 діб тверднення, кг/см кв. 100

  Марка по рухливості, Пк Пк2

  Вологість сухої суміші, % 0,1

  суху суміш необхідно Зберігати в сухому місці при відносній вологості 60 %, при температурі повітря не нижче +5 С. Термін зберігання в тарі виробника 6 місяців з дня виготовлення.

  Короткий опис статті: облицювання камінів

  Джерело: Клей для облицювання печей і камінів ПІЧНИК (до +250 С), 20кг — купити, ціна, продаж, опт, Єкатеринбург — інтернет-магазин

  Також ви можете прочитати