• Різне

  Класичні портали камінів . Каміни Арк Комфорт

  30.09.2015

  Класичні портали камінів

  Класичні каміни ось уже кілька століть не виходять і моди. Їх легко впізнати по П-образним порталу. який, як правило, виконується з дерева, натурального каменю або чавуну, прикрашений барельєфами, куванням і скульптурними елементами. Для класичного стилю характерна симетричність, аристократична стриманість і елегантність. У більшості випадків вогнища мають відкриту топку. завдяки чому чудово справляються з функцією опалення. Так само є можливість зробити будь-портал каміна під класичну, відкриту топку з шамотного або клінкерної цегли

  Різні історичні епохи залишили відчутний слід у розвитку камінного справи. Осередки, виготовлені в класичному стилі, мають свою класифікацію і принципово відрізняються один від одного особливостями оформлення порталів.

  1. Англійський камін характеризується строгістю і чистотою ліній самого порталу, середніх розмірів з витриманою вишуканістю, топка виконується з чавуну, також активно використовується чавунне лиття, яке виконує декоративну роль.
  2. Каміни ампір мають строгі пропорції і чіткі лінії, у якості прикраси порталу використовуються рослинні орнаменти, елементи, запозичені з римської культури, а над камінною полицею традиційно прийнято розміщувати дзеркало.
  3. Каміни бароко і рококо вражають своїми розмірами і великою кількістю дрібних декоративних елементів, що прикрашають не тільки портал, камінну полицю, але і димозбірник.
  4. класичний Стиль модерн — поєднання в порталах камінів класичних елементів з рослинними орнаментами в стилі Арт Нуво. Таке змішання стилів робить можливим вписати наші каміни практично в будь-який інтер’єр, згладжуючи прямі жорсткі лінії, так звичні людському оку, яким буде приємно відпочити дивлячись на живі і витончені форми стилю Модерн.

  Камін–класика, яка ніколи не вийде з моди. І якщо Ви досить консервативний, спокійний і врівноважений чоловік, то класичні моделі вогнищ неодмінно привернуть вашу увагу.

  Короткий опис статті: класичні каміни Класичні каміни від компанії Арк Комфорт. Власне виробництво, висока якість робіт. Фото. каміни класика, класичні каміни

  Джерело: Класичні портали камінів | Каміни «Арк Комфорт»

  Також ви можете прочитати