• Топки для камінів

  Кладка, монтаж печей та камінів Москва Ательє Затишку

  16.09.2015

  Головна

  «Ательє Затишку» — це команда досвідчених фахівців з Москви і Підмосков’я: професійного інженера, майстрів-пічників і монтажників. Протягом ряду років ми здійснюємо роботи по кладці, монтажу і встановлення печей, топок, камінів, кам’янок і димоходів.

  Кладка, монтаж печей та камінів Москва Ательє Затишку
  Весь комплекс робіт від виміру до введення в експлуатацію

  Кладка, монтаж печей та камінів Москва Ательє Затишку
  Кваліфіковані монтажники

  Кладка, монтаж печей та камінів Москва Ательє Затишку
  Юридичний пакет, гарантії, ліцензія МНС

  Кладка, монтаж печей та камінів Москва Ательє Затишку
  Офіційне партнерство з провідними виробниками

  Кладка, монтаж печей та камінів Москва Ательє Затишку
  Власне виробництво облицювань і барбекю

  Кладка, монтаж печей та камінів Москва Ательє Затишку
  10 років успішної роботи

  Як підтвердження нашого професійного рівня наші фахівці пройшли підготовку і отримали пожежну ліцензію МНС на діяльність з монтажу, технічного обслуговування і ремонту засобів забезпечення пожежної безпеки будівель і споруд. Іншими словами, ми гарантовано розуміємо, як зробити затишок у вашому будинку безпечним, а роботи провести якісно!

  У сфері наших послуг: допомога в підборі топкового обладнання, димоходів і порталу (у тому числі з можливістю залучення дизайнерів), виїзд, замір і консультація кваліфікованого інженера, розрахунок комплектуючих та складання кошторису, доставка,монтаж каміна, облицювання топки, монтаж димоходу, встановлення додаткового обладнання, подальше технічне обслуговування. Здійснення послуг надається за договором побутового підряду, із складанням відповідної документації.

  Ми працюємо з різними опалювальними пристроями: чавунними і сталевими, дров’яними і мультипаливні. Встановлюємо як печі-каміни, опалювальні і варильні печі і печі для лазні, печі-барбекю, так і камінні комплекти вітчизняних і зарубіжних виробників.

  Установка пожежонебезпечного устаткування виробляється у суворій відповідності до вимог Правил Безпеки (СНиП 21-01-1997), протипожежних вимог (НПБ 106-95) і нормами опалення, прийнятими в будівництві ( СНиП 41-01-2003, СНиП ІІ-35-76, СП 41-104-2000, СП 31-106-2002, ТСН 41-302-2000 МО). Безпека і надійність встановлюваного устаткування забезпечується сертифікацією виробника і гарантією на всі вироблені роботи.

  Ми так само робимо індивідуальну облицювання топок мармуром, природним та штучним каменем, цеглою, кахлями.

  Телефонуйте і ми надамо безкоштовну консультацію по телефону. Адже полум’я живого вогню, тепло печі в будинку здатні змінити ваше життя на краще, додати в неї комфорту і задоволення, вишуканості та затишку!

  В нашому офісі представлені приклади монтажу каміна, печі-каміна, установки термоізоляції та димоходу, а також оздоблювальні матеріали для камінного устаткування.

  Для вірного вибору ознайомтесь c:

  Короткий опис статті: топки для камінів Ательє Затишку пропонує роботи по кладці, монтажу і встановлення печей, топок, камінів, кам’янок і димоходів. кладка печей і камінів, монтаж печей та камінів, каміни печі топлення, кладка кам’янки, монтаж кам’янки, монтаж димоходу каміна, облицювання топки

  Джерело: Кладка, монтаж печей та камінів Москва Ательє Затишку

  Також ви можете прочитати