• Каміни з цегли

  Кладка камінів з цегли технологія

  01.10.2015

  Кладка камінів з цегли – технологія

  У багатьох заміських будинках можна зустріти каміни, які не тільки прикрашають інтер’єр заміського будинку, але і крім цього виконують свою основну функцію – створюють комфортну температуру в зимові вечори.

  Якщо говорити про каміни в цілому, то це досить гармонійна конструкція, яку прикрашають декоративні елементи. Камін – досить функціональний пристрій, складовими елементами якого є топка і димар, що переходить в димову трубу. Будівництво камінів, також як і будівництво печей вимагає особливих навичок і майстерності.

  В якості основного матеріалу, який застосовується при виготовленні камінів, виступає цегла. Опалювальна піч шведка також як і каміни виготовляється з цегли, тільки спеціального, який в змозі витримати високу температуру. Багато хто вважає, що камін – елемент розкоші в приватному будинку. Однак з кожним роком вартість будівництва камінів поступово знижується, що дозволяє практично кожній людині замовити зведення такої конструкції в своєму будинку.

  Кладка камінів з цегли технологія

  Говорячи про вартість камінів, варто сказати, що при розрахунку ціни на зведення таких конструкцій до уваги приймається цілий ряд критеріїв. Тому будівництво каміна в одному будинку може мати одну ціну, а в іншому особняку — іншу. Це ж стосується і будівництва печей. Якщо ви плануєте будівництво печі, то фото печей-шведок допоможе вам побачити, як вона виглядає, а також зрозуміти чи підійде вона до інтер’єру вашого будинку. Основні критерії, які беруться до уваги при розрахунку ціни на каміни:

  — бажаний тип каміна;

  — площа камінного приміщення, залежить від розмірів каміна, а також варіанти його виконання;

  — висота стелі в камінному приміщенні;

  — кількість поверхів в будівлі;

  — з якого матеріалу побудований будинок;

  — матеріал підлоги в камінному приміщенні;

  — особливості фундаменту будівлі.

  Кладка каміна починається з того, що визначається майданчик, на якій і буде зроблена закладка фундаменту. При цьому вибирати місце для каміна краще всього на етапі проектування будинку. У цьому випадку камін разом з димарем краще розташувати біля стіни і поставити його в найбільш зручний з точки зору господаря місце.

  В ході проектування будинку поряд із суб’єктивними факторами потрібно брати до уваги і об’єктивні, які прямим чином впливають на пожежобезпечність всього будинку, а також на ефективність роботи каміна.

  Не найкращим місцем для розміщення каміна є коридор, біля дверей або сходів, оскільки у місці розташування камінів не повинно бути протягів. Портал каміна повинен бути звернений у центральну частину кімнати, що дасть можливість для організації поряд з ним зони відпочинку. Між каміном і людьми не повинно бути ніяких перешкод. Не варто розташовувати поверхню випромінювання каміна навпроти вікон, оскільки тоді істотно зросте циркуляція повітря. Зведення каміна у внутрішньої стіни будинку забезпечує мінімальне охолодження газів, що проходять по газоходам. Але при цьому погіршується приплив повітря в приміщення, так як розміщення каналів у внутрішніх стінах має певні складності.

  Поблизу каміна не повинні розташовуватися предмети інтер’єру, а також дерев’яні вироби, наприклад, вікна, двері, а також речі, предмети, виготовлені з горючих матеріалів. Він повинні бути віддалені від каміна на відстань не менше 1 метра, а від камінної стіни на відстань не менше 0,2 м.

  Короткий опис статті: каміни з цегли У багатьох заміських будинках можна зустріти каміни, які не тільки прикрашають інтер’єр заміського будинку, але і крім цього виконують свою основну функцію – створюють комфортну температуру в каміна, також, камінів, які, каміни, будівництво, стіни, температуру, увагу, прикрашають, тільки, який, повітря, будівництва, вартість, матеріалу, краще, є, фундаменту, місце

  Джерело: Кладка камінів з цегли – технологія

  Також ви можете прочитати