• Каміни і печі

  Кладка камінів, печі каміни, тел. (044) 498-04-73, www.noviydom.

  18.09.2015

  Каміни, печі каміни

  Кладка камінів, печі каміни, тел. (044) 498-04-73, www.noviydom.

  Каміни для постійного обігріву приміщень застосовують не часто. Їх використовують як декоративний елемент або для швидкого прогрівання приміщення після тривалої відсутності.

  Завдяки променистої енергії відкритого вогню камін швидко прогріває приміщення, створюючи в будинку затишок і комфорт. Багато люблять годинами мовчки сидіти біля відкритого вогню, милуючись формами і грою полум’я. Такий відпочинок найбільш сприятливо впливає на стан душевного спокою та застосовується з тих пір, як люди навчилися користуватися вогнем. Каміни бувають нестаціонарні (переносні) до них відносяться каміни електричні. декоративні каміни і стаціонарні, наприклад каміни дров’яні. газові каміни .

  Стаціонарні каміни

  Нестаціонарні каміни виготовляють з металу. Вони найбільш ефективні як тимчасовий джерело тепла, тому що за допомогою такого каміна можна швидко підняти температуру в приміщенні і підтримувати її на необхідному рівні при незначній витраті палива. Ці каміни працюють за принципом всім відомої «буржуйки». Вони особливо доречні на дачах, де часто виникає потреба у швидкому обігріві приміщення.

  Стаціонарні каміни умовно поділяють на три основні типи. Вбудовані в кам’яну стіну (так звані закриті), напіввідкриті (прибудовані до стіни) і окремо стоять (острівні) каміни.

  Закриті каміни

  Кладка камінів, печі каміни, тел. (044) 498-04-73, www.noviydom.

  Закриті каміни влаштовують в масиві стіни, заглиблюючи в неї топливник і димоходи. Встановлювати такі каміни можна тільки в споруджуваному будинку одночасно з цегляною кладкою стін. Такі каміни практично не займають корисної площі приміщення, що особливо цінно в дачних будиночках, площа яких невелика.

  Притулені каміни

  Притулені (напіввідкриті каміни) не займають багато місця, а їх димоходи можуть розташовуватися як в масиві стіни, так і поза її межами. Топливник такого каміна зазвичай виступає за стіну на деяку відстань. Такий камін займає більше місця, ніж вбудований, але зате його можна споруджувати у вже обжитому будинку.

  Камін розміщують в приміщеннях, обсяг яких забезпечує достатня для горіння кількість повітря, що поступає. Тому не рекомендуємо ставити камін в кімнатах площею менше 20 м2. У разі розміщення каміна в малих кімнатах слід подбати про додатковий приплив повітря в зону горіння. У будь-якому випадку камін слід захистити від протягів і переохолодження. Взагалі розміщення каміна слід приділити особливу увагу. Від композиції каміна, його розташування, завжди залежить архітектурне рішення інтер’єру.

  Каміни-печі. Подаруйте собі тепло домашнього вогнища.

  Як затишно і добре довгими зимовими вечорами проводити час у каміна! Хтось воліє сидіти на самоті в кріслі-гойдалці і читати газету. Хтось-зібратися всією сім’єю перед палаючим каміном, пити гарячий шоколад, ласувати смачною випічкою і слухати захоплюючі розповіді дідуся. А хто-то любить мовчки милуватися грою полум’я і насолоджуватися теплом. Що може бути дорожче і важливіше домашнього затишку? А символом цієї ідилії завжди був осередок піч камін .

  Ви можете вивчати будівельні форуми, будувати креслення або освоювати розумні книги. Але всім відомо, що тільки майстер-пічник може скласти таку піч камін. біля якої Ви будете радіти родинного затишку і гармонії. Один невірний цеглинку або дрогнувшая рука пічника і ваша піч перетворюється в дымящее чудовисько. Кладка камінів – це дуже відповідальна справа!

  Камін призначений не тільки для виконання декоративної функції, він також є важливою складовою системи опалення. Адже завдяки йому, можна дуже швидко нагріти і опалювати кімнату в сирий, вогкий день або після довгої перерви, наприклад на дачі. Можна нескінченно писати про принади прирученого вогню, але якщо піч камін димить і коптить, то все не так райдужно.

  Тільки грамотна, професійна кладка камінів забезпечить Вам унікальне поєднання багатовікових традицій і новітніх сучасних технологій, які дозволяють ефективно і надійно опалити Ваше житло. За тривалий період свого існування людство створило безліч різноманітних видів печей для дому. Багатий досвід російських майстрів передавався з покоління в покоління. Постійно поліпшувалися опалювальні характеристики печей, удосконалювалися способи виготовлення, вишукувалися нові будівельні матеріали.

  Печі каміни можуть мати різні системи і зовнішній вигляд. Але існує два основних види камінів: каміни з відкритою топкою і закриті каміни печі. Класичний варіант – відкритий вогонь, підходить для любителів погріти руки біля вогника. Закриті каміни печі займають мало місця, так як розташовуються усередині стіни. Вони більш економічні і підходять для опалення, так як швидко і ефективно виробляють тепло.

  печі каміни можуть бути вбудовані в стіну будівлі і окремо стоять. Ви обираєте його в залежності від загального планувального та композиційного вирішення приміщення. Також важливо враховувати портал каміна, по-перше, він визначає його ефективність. По-друге, портал може бути розташований з одного, двох або трьох сторін – в залежності від його місця розташування. Тут також потрібно враховувати загальний дизайн приміщення.

  В нашій компанії Вам запропонують кладку камінів за технологіями, що збереглися від наших далеких предків у поєднанні з новітніми матеріалами. Наші пічники створять справжній домашній затишок у Вашому домі!

  Нижче наведена приблизна кошторис витрат на матеріали для будівництва каміна (без урахування вартості роботи майстра). Ціни вказані середні (на вересень 2010 р.), зрозуміло, що максимальна ціна не обмежена і тут все обмежується тільки Вашою фантазією і іноді здоровим глуздом.

  Короткий опис статті: каміни і печі Печі каміни можуть мати різні системи і зовнішній вигляд. Але існує два основних види камінів: каміни з відкритою топкою і закриті каміни печі Каміни печі , Проекти будинків, проектні послуги.,новий будинок,http://www.noviydom.kiev.ua

  Джерело: Кладка камінів, печі каміни, тел. (044) 498-04-73, www.noviydom.kiev.ua

  Також ви можете прочитати