Кладка камінів, Краснодар

17.09.2015

Кладка камінів — Краснодар

Кладка камінів в Краснодарі

Фірма « Російські кахлі» — наші висококласні фахівці виконують роботи по кладці і ремонту печей, печей-кам’янок для російської лазні, виконують роботи з облицювання печей і камінів кахлями і плиткою.

Ми гарантуємо високу якість виробів і робіт, акуратність і порядність! Кладка камінів, Краснодар

Фірма виконує: розробку ескізу або дизайн-проекту камінів та печей, підбір орнаментів, кольорів і сюжетних рішень керамічної облицювання.

Виготовляємо камінні і пічні кахлі ручної роботи (можливе виготовлення кахлів за ескізами замовника). На додаток до камінів та печей майстри виконують з кераміки декоративні елементи для оздоблення інтер’єру та облицювання фасадів будівель і предмети побуту — панно, стельові та настінні декори, бордюри, карнизи, балясини, годинник, свічники, лампи.

Представлені варіанти (див. фото нижче) каминно-пічної облицювання виконані в майстерні Геннадія Взорова, закінчив Строгановське училище за спеціальністю «Художня кераміка». Кахлі облицювання печей і камінів виконується за індивідуальним проектом, який ґрунтується на побажання замовника і узгоджується з архітектурними особливостями інтер’єру. За допомогою порцелянових плиток легко створити інтер’єр і в стилі класицизм, і в стилі модерн. Ексклюзивність і естетичність високохудожніх печей і камінів доповнюються іншими їх достоїнствами — міцністю, екологічною чистотою, економічністю. Крім цих якостей, фарфор володіє ще однією перевагою, з-за якого він отримав прізвисько — «нетлінка». Час його служби вимірюється сотнями років.

Наш колектив пропонує вам створити тепло і затишок у своєму домі, з допомогою незабутньої краси кахлів у вашому інтер’єрі. Ми — команда фахівців, зібралися воєдино, щоб втілювати ваші і наші спільні задуми, проектувати і виготовляти керамічну облицювання для ваших печей і камінів, розробляти і застосовувати концепції кераміки, як в інтер’єрах так і на фасадах ваших будинків. Вогнище здавна вважався центром оселі, а жінок називали хранительками вогнища.

Камін — серце будинку

Фасад — обличчя будинку, камін — серце. Чудове рішення для вашого каміна буде керамічне облицювання, з майстерно виконаною ручним розписом. Ми — фахівці, розробимо для вас індивідуальний проект каміна, банної і російської печі з керамічним облицюванням, зробимо декор кахельною плиткою в ваш інтер’єр. Кожен проект неповторний. Ми виготовимо і встановимо облицювання на фасад будинку, дверні портали, віконні прорізи, балясини, колони, цоколі. Ми працюємо з усіма архітектурними стилями. Наші співробітники мають вищу художню та архітектурну освіту. Наша фірма представляє собою сімейну творчу майстерню, спадково займається порцеляною з 60-х років ХХ століття. Десятиліття роботи з керамікою, в сукупності з архітектурним, художнім досвідом, творчим та креативним мисленням, обумовлюють виробництво високоякісних кахлів з ручним розписом.

Технічний та інженерний досвід допомагає нам виконувати облицювання як цегляних печей і камінів, так і окремих сталевих і чавунних топок, зводячи навколо них металевий каркас з керамічним облицюванням будь-яких конфігурацій. З нами працюють кваліфіковані пічники, готові виконати кладку будь-якої складності. Архітектор допоможе вам визначитися зі стилем і розробить ескізи і технічну документацію, виконає архітектурний та технічний нагляд. Так само ми співпрацюємо з архітекторами, дизайнерами — декораторами та художниками. Всі наші дії спрямовані на досягнення кінцевого результату — ідеально виконаної роботи.

Короткий опис статті: каміни краснодар Роботи по кладці камінів, печей, печей-кам’янок для російської лазні, виконують роботи з облицювання печей і камінів кахлями і плиткою. Ремонт печей. кладка камінів краснодар

Джерело:
Кладка камінів — Краснодар

Також ви можете прочитати