• Різне

  Керамічна плитка, всі продавці в Мінську з фотографіями і цінами на PROdom.

  20.02.2017

  Керамічна плитка

  Керамічна плитка знайома вже не одному поколінню і відноситься до категорії найбільш використовуваних натуральних оздоблювальних матеріалів.

  Застосування керамічної плитки в обробці приміщень протягом тривалого часу дозволяє судити про її універсальності. Міцність покриття виключає деформацію, а догляд, не вимагає особливих зусиль. Ці переваги робить керамічну плитку фаворитом серед оздоблювальних матеріалів, що використовуються у ванних кімнатах, кухнях. Основним компонентом, що входять до складу плитки є керамограніт, що відносить даний вид матеріалу до натуральних, що володіє високим ступенем екологічності. Керамічна плитка знаходить своє застосування не тільки в житлових приміщеннях. Установи охорони здоров’я, промислові підприємства активно використовують її у внутрішній обробці, зберігаючи, таким чином, санітарну гігієну на високому рівні.

  Неможливо не помітити і естетичну сторону цього виробу. Керамічна плитка, слідуючи модним тенденціям, набуває різну фактуру, а фантазії дизайнерів надають їй немислимі відтінки, пропонують сміливі колірні рішення. При бажанні неординарно оформити одну з кімнат своєї квартири, допоможе керамічна плитка, наприклад, у вигляді панно, де настінний малюнок може частково повторюватися або бути співзвучний з підлоговою плиткою. Такий вид обробки досить широко практикується в дизайнерському інтер’єрі.

  Незаперечними перевагами перед іншими матеріалами вважаються вогнетривкі властивості плитки з кераміки, а також відсутність електропровідності, що розширює межі її застосування і дозволяє використовувати в якості обробки при укладанні каміна. Варто відзначити і особливе ставлення плитки з водою, вона стійка до вологи і перепаду температур, у зв’язку з чим ставиться до незамінною обробці приміщень з підвищеною вологістю (ванні кімнати, басейни).

  Ринок будівельних матеріалів пропонує широкий вибір керамічної плитки як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Ціновий ряд настільки великий, що дозволяє зацікавити цим обробним матеріалом різні категорії споживачів. Висока зносостійкість і привабливий зовнішній вигляд керамічної плитки, як правило, не залишається непоміченим і знаходить свого покупця незалежно від цінової складової. Перевірка часом зайвий раз доводить, що такий вид обробки як керамічна плитка вже проявив свої переваги і знайшов досить солідний коло шанувальників.

  Короткий опис статті: плитка для каміна

  Джерело: Керамічна плитка — всі продавці в Мінську з фотографіями і цінами на PROdom.by

  Також ви можете прочитати