• Топки для камінів

  Каталог камінних топок і касет

  01.10.2015

  Топки і касети
  Камінні топки — як вибрати

  Топки для камінів у Білорусі за останні десять років буквально змінили загальне уявлення про каміни. Вони стали чимось на кшталт мосту між розкішшю і функціональністю.

  Відкрите вогнище, безумовно, складно розглядати як повнофункціональний джерело обігріву приміщень. Адже близько 70% тепла у них йде в трубу. Камінні топки в свою чергу мають ККД в середньому 70-85% і вже всерйоз можуть розглядатися як допоміжний або навіть єдине джерело обігріву.

  Камінна топка забезпечує обігрів двома основними способами. По-перше — це променисте тепло від вогню. Склокераміка вільно пропускає це тепло з топкової камери в кімнату. По-друге — конвекційний обігрів. Холодне повітря надходить через дровницу або спеціальні грати в простір між камінної топкою і внутрішніми стінками каміна, там нагрівається, піднімається вгору і природним чином виходить назад на приміщення через спеціальні конвекційні решітки.

  На нашому сайті ви зможете легко вибрати і придбати камінну топку у Мінську і не тільки. Для цього достатньо просто позначити, що цікавлять Вас параметри і порівняти декілька моделей. Ми працюємо для Вас не тільки в Мінську, але й по всій Білорусі.

  Усі камінні топки умовно можна розділити на дві основні категорії:

  1. Камінні вставки (касети). Основною їх особливістю є відсутність димозбірника, що дозволяє вбудовувати їх у вже існуючі відкриті каміни. Другою важливою особливістю є те, що такі топки найчастіше оснащуються вбудованими вентиляторами для роздачі нагрітого повітря в суміжні приміщення. Як правило це малопотужні вентилятори, здатні подавати повітря по рукаву труби не довше трьох метрів.
  2. Класичні камінні топки. Це чавунна або сталева конструкція, топкова камера якої захищена чавуном або стійкою до температурних впливів керамікою. Як правило діаметр вихідного отвору для диму становить від 130 до 300 мм. Найбільшою популярністю користуються топки з вихідним діаметром 200. Так само у стандартну комплектацію входить ящик для збору золи, колосникові ґрати, зуб (пламярассекатель).

  Функціональність камінних топок потребує окремої уваги. На сьогоднішній день існують топки з системою вторинного допалювання газів, функцією самоочищення скла, підведення повітря в камеру згоряння ззовні, підйомним механізмом дверей, водяним контуром і т. д. Топки з усіма цими функціями доступні для замовлення через наш сайт. Тим не менш, перш ніж визначитися з вибором конкретної моделі, ми рекомендуємо Вам проконсультуватися з нашими фахівцями. Це може Вам вибрати саме ту топку, яка буде відповідати всім вашим реальним потребам чи бажаннями.

  З Повагою, Команда «Очагбай»

  Короткий опис статті: топки для камінів Широкий вибір камінних топок. Французькі, Норвезькі, Німецькі, Італійські, Польські. Можлива доставка по всій Білорусі. Топки і касети, Чавунні, Французькі, Норвезькі, Німецькі, Польські

  Джерело: Каталог камінних топок і касет

  Також ви можете прочитати