• Топки для камінів

  Камінні топки, ціни, купити топки для камінів в інтернет-магазині

  17.09.2015

  Камінні топки
  Вибрати камінні топки по бренду:

  Центральне або автономне опалення — необхідна річ для сучасної людини. Але вона зігріває тіло. Щоб відтанула душа, потрібно об’єкт більш затишний і надійний. Таким теплим куточком в будинку прийнято вважати камін. «Серцем» каміна є камінні топки. До вибору камінної топки необхідно підходити дуже відповідально. Адже саме вона визначає функціональність всієї конструкції.

  Які бувають камінні топки

  На сьогоднішній день можна купити камінні топки відкритого і закритого типу. Також вони бувають повітряні і з водяним контуром. У другому випадку камін служить не тільки для обігріву кімнати, де він встановлений, але і всього будинку. Камінну топку підключають до водяного контуру, через який здійснюється обігрів інших приміщень. Ціни на камінні топки залежать від матеріалу виготовлення, конструкції, теплової потужності. Остання може змінюватись в межах 4-30 кВт.

  В топці може використовуватися різний механізм підйому: з використанням ланцюга або троса. Дверцята відкриваються збоку, зверху або комбінованим способом. Фасади бувають арочної форми, квадратної або прямокутної. Виріб може оснащуватися не одним фасадом, а двома. Камінні топки розрізняють і за формою скло:

  • вертикальне;
  • кутове (ліве, праве або равносторонее);
  • призмовое;
  • скло з двох або трьох сторін;
  • напівкругле.

  Матеріали виготовлення камінних топок

  На сьогоднішній день недорогі камінні топки заполонили ринок. Можна індивідуально підібрати потрібну модель за розміром, дизайном або конструкції. З тим, щоб придбати камінну топку у Москві чи іншому місті, проблем не виникне. Але якому матеріалу віддати перевагу? Щоб визначитися, слід провести якусь порівняльну характеристику.

  Чавунні камінні топки — це класична модель для каміна. Ними успішно користуються вже багато десятків років. Такі топки спочатку складаються з кількох елементів. На стиках з зовнішньої сторони прокладають пічної шнур, щоб надати конструкції герметичність. Порівняно з металевими аналогами, чавунні моделі краще накопичують і зберігають тепло. Це пояснюється теплонакопительными властивостями чавуну.

  Якщо початковим завданням каміна є обігрів приміщення, а не декоративна функція, краще віддати перевагу чавунного виробу. Такий камін довше гріється, але повільніше остигає. Крім того, важливою характеристикою чавунної топки є термопластичность. У розплавленому стані цей матеріал легко приймає бажану форму, завдяки чому в топці виключені тріщини і мікропорожнечі. Чавунне виріб не руйнується і не деформується.

  Як правило, для таких топок застосовують дверцята з ланцюговим механізмом. Його вважають значно більш надійним, ніж тросовий, який використовують для сталевих конструкцій. Ланцюговий механізм віддають перевагу, оскільки він більш надійний, міцний і практичний.

  Заслінки в камінних топках

  Заслінка (шибер) потрібна для регулювання тяги і збільшення продуктивності за рахунок контролю вихідних газів з камери згорання. Камінні топки можуть бути з шибером, без шибера і дефлекторні. Якщо вам потрібен камін для обігріву, рекомендується придбати камінні топки з заслінкою. Моделі без шибера виконують швидше декоративну функцію, оскільки все тепло з каміна виходить в димовий канал.

  Шиберна заслінка регулює тягу для досягнення комфортної температури усередині опалювального приміщення. Якщо кришку не відкривати, дим буде потрапляти в приміщення. В даний час часто використовують топки з автоматичними шиберами. Власники таких камінів позбавлені від необхідності самостійно регулювати положення заслінки.

  Короткий опис статті: топки для камінів Придбати камінні топки онлайн за низькими цінами. Доставка по Москві і області, два склади для самовивозу. Камінні топки

  Джерело: Камінні топки, ціни — купити топки для камінів в інтернет-магазині в Москві

  Також ви можете прочитати