• Топка для каміна

  Камінні топки: продаж у Москві . Купити топку для каміна в інтернет

  28.09.2015

  Камінні топки
  Види камінних топок

  У каталозі нашого інтернет-магазину камінні топки систематизовано з урахуванням форми їх скла, так як вибір топки, як правило, визначається дизайном майбутнього каміна. Крім моделей з прямими і закругленими призматичними дверцятами, все частіше наші клієнти хочуть купити топку для каміна з панорамним склінням: дво-, тристоронніх або навіть наскрізним. Такий камін може прикрасити центр просторій вітальні, розділяючи приміщення на кілька зон. Топка з піднімається вгору дверима дозволить насолодитися не тільки поезією живого вогню, тихим шепотом потрескивающих жаринок, але і ароматом полум’яніючої деревини. Незайвою буде функція самоочищення скла, якою оснащені багато моделі.

  Ми пропонуємо топки, виготовлені з чавуну, так і з високосортної сталі.

  • Чавунні топки для камінів, як правило, мають класичний дизайн, щедрий і вишуканий скульптурний рельєф традиційних литих елементів.
  • Сталеві топки частіше мають сучасний вигляд, більш складну конструкцію і широкий функціонал. Довговічності ж топок сталевих сприяє футеровка внутрішніх стінок шамотної керамікою.

  Зараз покупець має можливість придбати камінну топку у Москві на будь-який смак: від невеликих камінних вставок (инсертов), до величезних вогнищ шириною в кілька метрів. Крім стандартних можливостей: точного регулювання інтенсивності горіння, завдяки шиберной заслінки, і підвищеною тепловіддачі за рахунок оребрення корпусу, багато моделей оснащені додатковими функціями, що підвищують енергоефективність. Система вторинного допалювання утилізує тепло незгорілих димових газів, підключення повітряних потоків з вулиці сприяє горінню і зберігає свіжість атмосфери в будинку. Можливість підключення до чавунної топці водяного контуру або трубопроводів для відведення тепла в сусідні кімнати дозволяє перетворити камін в повноцінне опалювальний пристрій.

  Компанія «Мистецтво Вогню» готова встановити камін у будь-якому будинку: ми вдихнемо живуще тепло в скромну дачу, перенесемо вишуканий стиль і енергію полум’я в елітний особняк. Ми рекомендуємо дуже уважно ставитися до вибору топки і пропонуємо продукцію тільки найвищої якості за оптимальними цінами.

  Короткий опис статті: топка для каміна Камінні топки на вигідних умовах реалізує компанія «Мистецтво Вогню» в Москві. Широкий асортимент камінів будь-якого стилю за прийнятною вартістю. камінна топка ціна купити інтернет магазин у Москві для чавунні

  Джерело: Камінні топки: продаж у Москві | Купити топку для каміна в інтернет-магазині за оптимальною ціною

  Також ви можете прочитати