• Різне

  Камінні топки, придбати камінну топку у Мінську, топка для каміна, фото

  20.02.2017

  Камінні топки

  Камінні топки, придбати камінну топку у Мінську, топка для каміна, фото
  Топки Virtu

  Камінні топки, придбати камінну топку у Мінську, топка для каміна, фото

  В даному розділі ми будемо говорити про те, що собою являють камінні топки на дровах. які є «серцем» будь-якого каміна і встановлюються в будинках з димоходом.

  Придбати камінну топку у Мінську деколи буває складно, тому що пропозицій багато, а досвіду експлуатації дров’яних камінів поки ще недостатньо. Тому при виборі камінної топки, як і при покупці будь-якого товару, перш за все треба орієнтуватися на оптимальне поєднання «ціна-якість».

  Так, ціна на камінні топки, в першу чергу, формується в залежності від того, чи є вони топками безперервного горіння з режимом експлуатації 24 години на добу чи ні.

  Важливо знати, що топка камінна, яка може працювати в безперервному режимі і виконувати функцію опалювального обладнання, відрізняється від топок, які мають тимчасові обмеження (зазвичай виробник вказує 2 години роботи), практично за всіма параметрами. По-перше, топка безперервного горіння виготовляється тільки з високоякісних матеріалів (строго визначених марок сталі або так званого «чистого» чавуну), має велику товщину стінок корпусу (для чавуну: 8-12 мм). По-друге, конструкція такої топки обов’язково передбачає пряме підключення до припливної вентиляції та можливість розподілу тепла по всьому будинку. По-третє, ресурс топок безперервного горіння дуже великий, у них високий ККД, велика потужність, вони довговічні й надійні в експлуатації. Важливе значення має і зовнішній вигляд топки в цілому, а також базові опції, які входять в комплектацію за замовчуванням.

  Друга група — камінні топки з обмеженим режимом роботи, які прийнято називати декоративними. Вони більш дешеві і менш довговічні, тому що при їх виготовленні використовуються матеріали, які не передбачають великі навантаження. Стінки корпусу таких топок більш тонкі, і їх загальна вага значно нижче. Виробники камінних топок c обмеженим режимом роботи орієнтуються на масового покупця, рекламуючи свій товар як топки «тривалого горіння», хоча всього за дві години роботи перегрів топки може привести її у непридатність.

  Часто покупці вважають, що їм не потрібна камінна топка безперервного режиму, так як у них є газ, камін вони будуть розпалювати рідко. Можливо, це й так, проте треба розуміти, що якщо їх конструкція каміна передбачає вбудовану топку на дровах, то у випадку недотримання обмеженого режиму її експлуатації може статися «термошоку» або деформація стінок топки, після чого весь камін доведеться розбирати, а топку заміняти на нову, так як ремонту вона не підлягає.

  Наше підприємство імпортує в Республіку Білорусь камінні топки з чавуну і сталі декількох торгових марок. але при цьому всі топки є топками безперервного горіння.

  Камінні топки в Мінську можна придбати в різних торгових центрах, однак професійну консультацію краще отримати у виробника камінів, який знайомий з реальними перевагами і недоліками камінних топок. Крім того, вбудовані камінні топки вимагають облицювання, тому вибирати їх треба одночасно з камінним порталом, які мають певний дизайн і габарити. В салоні нашого підприємства «Каміни GLIVI», який розташований за адресою: р. Мінськ, вул. П. Бровки, д. 3, кор.2. покупцям пропонується каталог камінів, виготовлених нашим підприємствам і укомлектованных топками різних торгових марок. Замовники можуть ознайомитися з фото готових камінних порталів і підібрати відповідну топку, створивши свій індивідуальний камін.

  Короткий опис статті: купити камін на дровах

  Джерело: Камінні топки — придбати камінну топку у Мінську, топка для каміна, фото

  Також ви можете прочитати