• Топки для камінів

  Камінні топки купити в магазині «Вогнище.су.

  13.09.2015

  Камінні топки KOBOK з кутовим склом

  Товари 1 — 20 з 24

  Камінні топки KOBOK (Словаччина).

  Компанія KOBOK працює в області виробництва камінного обладнання з 1993 року. Основний завод компанії розташований у місті Piesok (Словаччина) і оснащений передовим обладнанням для металообробки та фарбування. KOBOK застосовує всі самі передові тенденції і технології. Так, зокрема, з 2014 року завод застосовує ТІЛЬКИ ФАРБИ ТА ЛАКИ НА ВОДНІЙ ОСНОВІ (виробництва SENOTHERM — Австрія). Топки, пофарбовані такими лаками, не виділяють шкідливі речовини навіть при першому прогріві каміна. Таку технологію на сьогоднішній день не в змозі впровадити ЖОДНА іменита камінна фірма.

  Камінні топки купити в магазині «Вогнище.су.
  Розрізняються пічні і камінні топки, нижче мова піде саме про останніх. Назва говорить сама за себе — це топки, які використовуються для вставки в каміни. Вони розрізняються за формою, розмірами, матеріалом виготовлення, за конструкції. Бувають як повністю прозорі — наскрізні, тоді сповна насолодитися спогляданням горіння палива, так і з прозорою передньою або бічними стінками. Сама дверцята топки може відкриватися в бік або підніматися вгору. Найголовніше, заздалегідь визначитися для чого Ви будуєте камін — це чисто естетична деталь інтер’єру або повноцінна огрівальна система.

  Виходячи зі своїх переваг, вибрати, замовити камінні топки. купити їх можна в нашому магазині. Ми пропонуємо якісний товар, здатний витримати не один десяток опалювальних сезонів. Ми працюємо з кращими світовими виробниками опалювального обладнання та надаємо гарантію на нього.

  Розрізняються камінні топки за способом передачі тепла — топки з водяним контуром і топки конвекційного типу, отже, перші пристрої працюють за принципом водного котла, а другі — нагрівають сам повітря гарячими поверхнями, принцип печі.

  Купуючи камінні топки. зверніть увагу на наступні параметри. Перш за все сама конструкція – топки з водяним контуром добре працюють у парі з іншими джерелами обігріву – різними котлами, а топки конвекційного типу — гарні в якості незалежного опалювального пристрою.

  Природно, чим більше камінна топка, тим більше тепла вона може виробляти і віддавати. Розрахувати правильно обсяг, потужність топки, необхідної для обігріву певної площі можуть наші майстри, від вас потрібно лише попередньо повідомити параметри.

  Як же в будинку з каміном обійтися без димаря. У нашому магазині представлений широкий асортимент, але особливу увагу варто звернути на димар Permeter німецького бренду Schiedel. Це сталеві утеплені димарі, які славляться високою надійністю і якістю. Хороший камін потребує сучасному димарі, димар це «легкі» будь-якого каміна, що відповідають за правильну роботу.

  Камінні топки, вибрати і купити які можна у нас, відповідають усім сучасним вимогам безпеки, надійності та екологічності. Професійні консультанти зможуть підібрати той варіант, який найкраще підійде саме для вашого житла. Нехай у вашому домі завжди буде тепло, а атмосфера добра і взаєморозуміння зігріє Ваші душі.

  Камінні топки купити в магазині «Вогнище.су.

  Короткий опис статті: топки для камінів Камінні топки словацького виробника KOBOK виготовляються на сучасному обладнанні з металообробки. Ці топки для камінів увібрали в себе всі самі останні розробки для підвищення ККД і надійності приладу при тривалій експлуатації. камінні топки KOBOK, продаж топок для камінів, топки для камінів в Москві

  Джерело: Камінні топки купити в магазині «Вогнище.су»

  Також ви можете прочитати