• Різне

  Камінні топки класичного типу

  25.09.2015

  Камінні топки класичного типу

  Швидше за все, коли ви чуєте слово «камін», то ви уявляєте класичний варіант з відкритою топкової камерою. Володіючи масивним зовнішнім виглядом і грунтовністю, такий варіант найчастіше використовують як декоративний елемент. Камінна топка допоможе прогріти повітря в житлі за дуже короткий час, проте довго зберігати тепло вона не в змозі. Проведені розрахунки показують, що класичні каміни мають коефіцієнт корисної дії в межах 15-25 відсотків. Однією з причин є відсутність регулювання процесу згоряння. Камінна топка дає тепло до тих пір, поки в ній горить або тліє паливо. Крім цього великі тепловтрати відбуваються за рахунок застосування димохідної труби великого поперечного перерізу. На жаль, більша частина тепла просто випаровується в трубу.

  Але все ж для справжніх цінителів домашнього затишку насолоду видом відкритого вогню і танцюючих мов полум’я важливіше, ніж економічна вигода. Топки для камінів відкритого типу мають важливу перевагу — вони дають можливість спостерігати за видом вогню без будь-яких перешкод. Справжні естети розуміють, що вогонь — це не тільки джерело тепла, але і одна з природних стихій символізує свободу і незалежність. Люди, які віддають перевагу відкриті топки для камінів. як правило, дотримуються особливого стилю життя і цінують не тільки практичність, але і красу.

  Конструкція топки

  Існує велика кількість всіляких різновидів топки, але так як в даній статті мова йде про класичному вигляді, то поговоримо саме про нього. Класична камінна топка буває закритого і відкритого типу. Визначитися з тим, який з них вам підходить більш за все, допоможе дизайнер інтер’єру, так як будь камінів здатний по-особливому перетворити вашу кімнату. Перший тип — закритий, має напівкругле скло. При цьому загальна ширина його рами зі склом доходить до одного метра, а висота приблизно до 0,8 метра. Відкритий тип має бічні стінки, які розгорнуті в бік приміщення, задня ж стінка розташована під невеликим кутом. Завдяки цій конструкції тепло випромінюється відразу від трьох стінок, при цьому, чим більше нахил задньої стінки, тим більше тепла буде вироблятися. Щоб підвищити коефіцієнт корисної дії обох типів печей, до задньої їх стінки кріпиться металева пластинка. Дров’яні топки в такому випадку від цього тільки виграють: при згорянні дерева задня стіна буде відображати вдвічі більше тепла.

  Спеціалізовані магазини

  В хорошому магазині, що займається реалізацією камінів та печей, пропонується топкова камера, а саме камінна вставка. яка додається до опалювальних камінів з жароміцної сталі і чавуну. Добре зарекомендували себе на ринку європейські виробники EdilKamin і Don Bar. Швидше за все, ні для кого не є секретом те, що опалення будинку каміном з одного боку дуже вигідно, а з іншого — красиво і стильно. Дров’яні топки набагато дешевші, ніж газові нагрівачі і, на додаток до цього, здатні створити особливу затишну атмосферу в вашому домі.

  В залежності від побажань покупця каміни використовуються і в якості основного опалення, і як додаткового обігрівача до основної системи. В модельному ряді присутні топки для камінів з різною потужністю і габаритними розмірами, дров’яні топки. каміни і печі з водяним контуром. а також без нього. Зважаючи на присутність такого широкого асортименту будь-який покупець зможе підібрати собі щось до смаку. Будь-яка піч або камін має топку, оснащену усіма сучасними технологіями, які дозволять керувати гарячим вторинним повітрям. Завдяки цьому характеристики процесів згоряння палива значно підвищуються.

  Камінна топка і її атрибути

  Склокерамічні скла широкого формату — це ще один неодмінний атрибут переважної більшості камінних топок. Ці вікна здатні витримати величезний температурний нагрів — близько семисот градусів Цельсія. Завдяки ним власники каміна або печі зможуть впритул спостерігати за процесом горіння. А щоб покупцям було зручно зробити свій вибір, моделі чавунних відкритих топок для печей і камінів діляться на дві категорії: за формою склокерамічного вікна і по виробнику. За допомогою такої диференціації покупець зможе чітко розібратися в тому, що він хоче.

  Якщо установка топки потрібна в будинок, в якому люди будуть проживати цілий рік, ідеальним варіантом стануть камінні топки з водяним контуром. Завдяки даній системі власник зможе одночасно нагрівати і кілька кімнат, і воду для душу або кухні. Дана функція реалізується за рахунок того, що камінна топка підключається до єдиного контуру з опалювальним котлом. У спеціалізованому магазині ви зможете купити каміни, печі, топки. і замовити супутню установку камінної топки .

  Короткий опис статті: топка для каміна Конструкція топки. Спеціалізовані магазини. Камінна топка і її атрибути дров’яні топки, камінна топка, топки для камінів

  Джерело: Камінні топки класичного типу

  Також ви можете прочитати