• Топка для каміна

  Камінні топки Kaw-Met (Кав-Мет) оптом каміни, печі, димоходи, чавунний

  23.09.2015

  Камінні топки KAW-MET (Польща)

  Підприємство KAW-MET заснована в 1981 році і на сьогоднішній день є одним з найбільших виробників чавунних камінних топок і печей у Східній Європі. Всі топки обладнані вбудованою шиберной заслінкою з фіксатором дверей. Можуть комплектуватися за додаткову плату системою зовнішньої подачі повітря для горіння (опція).

  Виробниче підприємство KAW-MET виробляє чавунне литво для опалювального обладнання, промислової арматури, частин автоматизованих машин. Окремо хочеться виділити художнє литво: церковні і декоративні дзвони, гармати, елементи столів і лавок, гриль, казанки і тощо ).

  На даний момент компанія KAW-MET має сучасне чавунно-ливарне виробництво, а після запуску у 2005 році нової автоматизованої лінії по виробництву чавунного литва, увійшла в число найбільших компаній з виготовлення чавунних топок для камінів в Польщі.

  В останні роки більша частина виробленої продукції експортується в скандинавські країни. Великий досвід в області ливарного виробництва, кваліфікований персонал, власна лабораторія в поєднанні з сучасними технологіями дозволяє пропонувати продукцію високої якості і забезпечити комфортне взаємовигідне партнерство.

  Каміни традиційно є джерелом додаткового або основного тепла в будинку або квартирі. Вони створюють настрій для відпочинку і надають неповторну чарівність приміщенню. Це один з найдешевших джерел тепла для будинку, за умови, що система опалення належним чином спроектована і реалізована.

  Топки для камінів KAW-MET є високоякісною продукцією з високим ккд, і при цьому всьому не дорогими у своєму класі. Продукція KAW-MET перевірена часом. З травня 2011 р. всі топки KAW-MET, поставляються з можливістю підключення забору зовнішнього повітря для подачі на горіння. В даному випадку, видаляється спеціальна заглушка в днище топки, куди приєднується регулюючий блок (опція — не входить в комплект поставки). Ми виробляємо професійний монтаж камінних топок KAW-MET. та камінів будь-якої складності.

  Короткий опис статті: топка для каміна

  Джерело: камінні топки Kaw-Met (Кав-Мет) оптом каміни, печі, димоходи, чавунний камін

  Також ви можете прочитати