• Камінні топки

  Камінні топки Austroflamm, Каміни, печі, інфрачервоні кабіни, кам

  29.09.2015

  Камінні топки Austroflamm

  Фірма «Каміни-сауни» пропонує Вашій увазі камінні топки Austroflamm (Австрія) .

  Камінні топки «Austroflamm», мають найбільш просунутою системою подачі повітря, системою доведення дверей, внутрішньою ізоляцією з інноваційного матеріалу «Keramott», системою збереження тепла «Heat Memory System», конвекційними кожухами, чудовим зовнішнім дизайном і облицюванням.

  Завдяки системі збереження тепла «Heat Memory System» («HMS») камінні топки зберігають і віддають тепло протягом 9 годин після закінчення горіння палива.

  За своїми характеристиками роботи топки «Austroflamm» є, можливо, найкращими в світі, і весь модельний ряд відрізняється високою ефективністю:

  • ККД понад 78% говорить про високої потужності обігріву з мінімальними витратами палива.
  • Завдяки менше 0,12% викидів CO, ці печі є не лише екологічно чистим, але і володіють винятковими характеристиками ефективності згоряння палива.
  • І нарешті, мабуть, найважливіше: викиди сажі в атмосферу становлять менше 40 мг/м 3. що залишає далеко позаду всі інші камінні топки, присутні на ринку. Дані вимоги будуть пред’являтися до рівня викидів в Німеччині з 2015 р. хоча «Austroflamm» досяг їх вже в 2010 р. Подібні характеристики дозволяють домогтися такого режиму спалювання палива, який є не лише екологічно чистим, але і дозволяє звести до мінімуму забруднення самої топки.

  Що стосується якості камінних топок «Austroflamm», то вони мають найбільш просунутою системою подачі повітря, системою доведення дверей, внутрішньою ізоляцією з інноваційного матеріалу «Keramott», системою збереження тепла «Heat Memory System», конвекційними кожухами, чудовим зовнішнім дизайном і облицюванням.

  Отримати додаткову консультацію, дізнатися про наявність цікавить моделі топки, Ви можете за телефонами або відвідавши наші магазини в Самарі і Тольятті. Ви також можете надіслати свій запит по електронній пошті (e-mail) .

  Короткий опис статті: камінні топки

  Джерело: Камінні топки Austroflamm — Каміни, печі, інфрачервоні кабіни, кам’янки для лазні, сауни в Тольятті, Самара

  Також ви можете прочитати