• Камінні топки

  Камінна топка ПАНОРАМА. ПЕЧІ, ЛАВКИ: камінні топки МЕТА ПАНОРАМА, камінні топки ПАНОРАМА 700, 700 П і П 800.

  24.09.2015

  Камінна топка ПАНОРАМА 700

  Технічні характеристики:

  60800 руб.

  Чавунні топки від компанії Мета вельми популярні на російському ринку. Співвідношення «ціна-якість» основний показник, який робить продукцію цієї компанії настільки затребуваною. Топка ПАНОРАМА 700 виконана повністю з чавуну з оглядовим екраном з термостійкого скла. Закрита конструкція панорамної топки дає можливість без побоювання споглядати болюче полум’я. Для зручності користування дверцята камери згоряння оснащена системою «чисте скло», що перешкоджає осіданню кіптяви: гаряче повітря подається на скло дверцят, і воно довше залишається чистим. Топка панорамна ПАНОРАМА 700, завдяки оглядового екрана створює ілюзію розширення простору. Потужність топки ПАНОРАМА 700 становить 14 кВт, що дозволяє обігріти камінну кімнату до 140 м2.

  Чавунні топки серії ARDENFIRE це кращі «серця» для камінів, так як від якості та надійності топки залежить термін служби каміна в цілому. Камінні топки укомплектовані ущільнювальним термостійким шнуром (використовується для ущільнення роз’ємних елементів), термостійким склом. Чавун є традиційним матеріалом для виробництва камінних топок, так як матеріал володіє особливою стійкістю до дії і перепадів температур і хорошою тепловіддачею.

  Камінна топка ПАНОРАМА 700 має інструкції, фірмові гарантії, державні сертифікати відповідності та пожежної безпеки. Є високоякісною камінної топкою серії Ardennes МЕТА в кращому виконанні для жорсткої російської зими.

  Камінна топка ПАНОРАМА 700, як і всі моделі камінних топок ARDENNES адаптуються з моделями облицювань серії «Музика Вогню», «Класика Каменю» і «Європа» від МЕТА.

  Гарантія до 3-х років при дотриманні вимог до установки і експлуатації.

  На замітку:

  Група МЕТА має своє сучасне виробництво, на якому збираються камінні топки під торговими марками МЕТА, EUROKAMIN і ARDENNES. Всі топки сертифіковані і мають гарантію при дотриманні вимог до установки і експлуатації.

  Короткий опис статті: камінні топки Камінна топка ПАНОРАМА. ПЕЧІ — ЛАВКИ. камінні топки ПАНОРАМА

  Джерело: Камінна топка ПАНОРАМА. ПЕЧІ — ЛАВОЧКИ: камінні топки МЕТА ПАНОРАМА, камінні топки ПАНОРАМА 700, 700 П і 800 П.

  Також ви можете прочитати