• Різне

  Каміни з цегли в Іваново з фотографіями, дізнайтеся, як зробити дешевше

  20.02.2017

  Каміни з цегли в Іваново

  Каміни з цегли в Іваново з фотографіями, дізнайтеся, як зробити дешевше
  Камін в інтер’єрі приміщення здатний подарувати відчуття спокою й умиротворення, затишну домашню атмосферу, тепло і захищеність. Тихе потріскування дров і тепло вогню можуть надати особливий шарм приємному проведенню домашнього вечора в колі улюблених людей. Будівництво каміна в умовах квартири може спричинити за собою ряд труднощів, на відміну від приватних будинків або котеджів, де камін можна звести самостійно.

  Серед великої різноманітності камінів, які користуються виправданою популярністю в Іваново, каміни з цегли зарекомендували себе як найбільш довговічні, з хорошими експлуатаційними характеристиками (фото). Для того щоб спорудити таке пристосування своїми руками, необхідно знати вимоги до його облаштування. Ціна такого будівництва буде включати виключно витрати на матеріал.

  — Каміни з цегли, на відміну від аналогічних виробів з гіпсокартону, володіють великою вагою, тому так званий фундамент для каміна слід укріпити. Розміри підстави для фундаменту, від якого залежить ефективність і довговічність виробу, повинні бути на 20 сантиметрів ширше, ніж сам камін.

  — Необхідно правильно підібрати розташування майбутнього каміна. Його будівництво слід проводити в місці, де немає протягів і частого руху. Каміни з цегли краще споруджувати у внутрішньої стіни кімнати, що дозволить уникнути небажаного утворення конденсату з-за значного перепаду температур.

  — Якщо кімната невеликого розміру, то краще зводити кутовий камін, він зможе виконувати функцію обігріву бічних стін.

  — Площа кімнати, в якій планується будівництво каміна, повинна бути не менше 12 кв. м. та розміщувати як мінімум одне вікно для провітрювання.

  В Іваново каміни з цегли налічують кілька проектів, які відрізняються своєю конструкцією. Найбільш популярні з них можна спорудити своїми руками (фото).

  Відкриті каміни з цегли. Така різновид камінів є найбільш придатною для приміщень з великою площею. Вони споруджуються в центрі кімнати, поширюючи при цьому тепло у всіх напрямках.

  Напіввідкриті каміни з цегли. Такі споруди являють собою певний баланс між закритими і відкритими видами. Така конструкція розташовується всередині стіни або приєднується до неї, займаючи при цьому невелику площу. Такий тип виробу можна спорудити у вже побудованому приміщенні.

  Закриті каміни. Вони займають менше місця, ніж попередні, що дозволяє облаштовувати такі конструкції в невеликих приміщеннях. Закриті печі зводяться у процесі зведення будинку.

  Кутові цегляні каміни часто застосовуються для обігріву суміжних кімнат.

  Для зведення каміна самостійно важливо вивчити основні етапи кладки.

  — Перед укладанням цегли, на поверхні стіни слід намалювати контур топливника, відповідно правил розміру печі, щодо приміщення, та її форми.

  — Після чого слід зробити укладання цегли і його підгонку для бічних і задньої стінок каміна без розчину. Бічні стінки повинні бути завтовшки не менше 20см, задня — 10см. Цегла повинен бути вогнетривким, для створення міцного каміна на довгі роки.

  — Якщо замовити для будівництва червона цегла (ціна якого на порядок вище), то перед укладанням його слід потримати у воді протягом декількох хвилин, інші види цегли слід обполоснути водою. Це дозволить випустити все повітря. Для того, щоб майбутнє спорудження відповідало всім вимогам, вам слід замовити якісний цегла ( без дефектів, з рівномірними гладкими сторонами).

  — Кладка починається з кутових цеглин так, щоб вони розташовувалися на одній горизонталі (за допомогою рівня). Після цього, здійснюється викладка зовнішнього периметра стін, далі викладаються внутрішні стіни каміна.

  — Шви, при укладанні матеріалу, не повинні бути товстими. Перев’язка швів — процес обов’язковий. Слід робити максимальне заповнення швів, надлишки розчину, при цьому видаляються. В Іваново застосовують цементноглинопесчаный розчин, який має низький вміст цементу.

  — Всередині топливника слід укласти вогнетривкі плити.

  — Далі необхідно закріпити сталеві дверцята, які будуть закривати топку способом закладу дротяних джгутів або лапок для кріплення їх в шви кладки затоки і розчином.

  — Необхідно залишати зазор близько 5 см між топковими дверцятами і металевими елементами каміна з наступним ущільненням азбестовим шнуром, відповідної товщини.

  — Опорою для кладки може служити клинчатое перекриття, спеціальна перемичку з цегли або чавунна смужка.

  Якщо дотримувати всі рекомендації, камін з цегли зможе довго і надійно радувати своїм теплом і затишком. Декор каміна може бути різним: як класичний, так і сучасний або старовинний. Головне — щоб він гармонійно вписувався в дизайн інтер’єру приміщення (фото).

  Для того, щоб замовити послуги професійних фахівців для облаштування каміна з цегли в Іваново, слід скористатися послугами сайту www.ivanovo.build2last.ru. Ціна послуг приватних майстрів, а так само спеціалізованих будівельних компаній цілком прийнятна. До послуг сайту можна звернутися так само, якщо вас цікавить дизайн інтер’єру кухні або правильна штукатурка в Іваново.

  Інші статті з категорії Цегла в Іваново

  Короткий опис статті: каміни з цегли кутові

  Джерело: Каміни з цегли в Іваново з фотографіями, дізнайтеся, як зробити дешевше, залиште відгук

  Також ви можете прочитати