• Каміни з цегли

  Каміни з цегли: пристрій і особливості (частина I). Статті. Декор на Prostocomfort.

  22.09.2015

  Каміни з цегли: пристрій і особливості (частина I)

  Каміни з цегли: пристрій і особливості (частина I). Статті. Декор на Prostocomfort. Камін асоціюється із затишком та комфортом домашнього вогнища. Prostocomfort розповість про особливості конструкції каміна і ознайомить з різними способами оформлення своїми руками.

  Каміни можна класифікувати за формою, стилем, місцем розташування, матеріалів, а також щодо особливої конструкції топливника та димаря.

  Каміни з цегли — це універсальний варіант. Вони ідеально підходять для заміського будинку, дачі, котеджу або просторої квартири за рахунок своїй невибагливості та доступності. Вони досить прості в роботі і обслуговуванні. Швидко нагрівають приміщення і довго зберігають тепло. Димар камінів з цегли забезпечує відмінну вентиляцію кімнати.

  Каміни з цегли: пристрій і особливості (частина I). Статті. Декор на Prostocomfort.

  mojdom.net.ua

  Пристрій камінів з цегли

  • Топловик – забезпечує правильну роботу всієї системи. Для поліпшення тепловіддачі він повинен мати звужену задню частину, а також правильне співвідношення глибини і ширини.
  • Димар – забезпечує постійну «постачання» кисню в палаюче полум’я. У більшості випадків облицьовується гіпсокартоном.
  • Димозбірник – за формою нагадує перевернуту воронку і служить для збору димових газів і їх виведення в трубний канал.
  • Нагрівальний прилад – пристрій для передачі теплоти від базового теплоносія.
  • Під — місце, де відбувається безпосередньо горіння дров. Розташовується на камінному столі і повинен бути вище рівня підлоги. Часто під встановлюють колосникові грати і вже на ній відбувається горіння.
  • Чавунна решітка – служить для підтримки шару твердого палива.
  • Зольник — розташований в нижній частині. Сюди потрапляє попелу після повного згоряння палива, повинен володіти системою періодичного очищення.
  • Футеровка – внутрішнє облицювальне покриття каміна з вогнестійкого теплоізоляційного матеріалу, володіє мінімальною електропровідністю.

  Каміни з цегли: пристрій і особливості (частина I). Статті. Декор на Prostocomfort.

  Короткий опис статті: каміни з цегли Камін асоціюється із затишком та комфортом домашнього вогнища. Prostocomfort розповість про особливості конструкції каміна і ознайомить з різними способами оформлення своїми руками.

  Джерело: Каміни з цегли: пристрій і особливості (частина I) / Статті / Декор на Prostocomfort.com.ua

  Також ви можете прочитати