• Фото камінів

  Каміни з каменю: мармуру, граніту, оніксу. Виробництво і продаж каміни Київ.

  16.09.2015

  Каміни з каменю: мармуру, граніту, оніксу

  Каміни з каменю з кожним роком стають все більш популярними. Онікс, мармур, граніт найбільш популярні матеріали для облицювання сучасних камінів.

  Особливу вишуканість і неповторність виконання камінів з природного каменю можна пояснити різноманіттям природних фарб, візерунків і фактури. Численні фотографії камінів з каменю ще раз підтверджують індивідуальність виконання. фото камінів представлені найрізноманітніші варіанти виконання в різних стилях і для різних інтер’єрів.

  Фото камінів

  Пропонуємо вашій увазі фотогалереї камінів заміських будинків з усього світу:

  Виділяють кілька стилів оформлення камінів: класичний, англійська, Кантрі, Модерн і Hi Tech. Каміни в класичному стилі зазвичай відрізняються П-подібним порталом з мармуру, дерева або чавуну. Стиль Кантрі характеризується порталами, виконаними з черепашнику або піщанику. Каміни з каменю в англійському стилі неодмінно декорують поличкою, розташованої на такій висоті, щоб на неї зручно було спертися. Каміни Київ в стилі Модерн і Hi Tech виконані у відповідності зі строгим стилем мінімалізму. Для їх виготовлення використовують більш сучасні матеріали. Однак основною думкою спрямування цих стилів є поєднання несумісних, на перший погляд, матеріалів і форм.

  Каміни з мармуру від компанії «Імперадор», Київ

  Варто відзначити, що каміни з каменю, а точніше, каміни з мармуру коштують часом дорого за рахунок індивідуальності і точності виконання, тривалої і копіткої обробки. Каміни з мармуру здатні по-справжньому відтворити неповторний образ розкоші і індивідуальності приміщення. У всі часи саме мармурові каміни вважалися ознакою достатку, добробуту, підкреслювали затишок, строгість і добропорядність будинку.

  Каміни з мармуру володіють хорошою тепловіддачею. Всередині каміни викладені вогнетривкою цеглою. При виборі матеріалу для каміна, прикрашеного різьбленням, віддають перевагу мармуру з більш однорідним малюнком. Якщо ж форма каміна передбачає бути суворою і витриманою, можна віддати перевагу більш насиченим барвам і візерункам на камені. Каміни Київ не тільки виконують функцію обігріву приміщення, а є прекрасним місцем для релаксації і роздумів про вічні цінності.

  Неповторна краса, різноманітність малюнка і фактури природного каменю виділяє його серед всіх інших оздоблювальних матеріалів для камінів. Камінь міцний, зносостійкий, екологічний, володіє прекрасними гігієнічними властивостями. Камін, облицьований мармуром, гранітом або оніксом, створить атмосферу строгості й респектабельності або ж розкоші, затишку та інтимності.

  Короткий опис статті: фото камінів Компанія «Імперадор» Київ пропонує каміни з каменю, каміни з мармуру. Приклади робіт, фото камінів у нас на сайті. каміни з каменю, каміни з мармуру, каміни Київ, фото камінів

  Джерело: Каміни з каменю: мармуру, граніту, оніксу. Виробництво і продаж каміни Київ.

  Також ви можете прочитати