Каміни в Єкатеринбурзі, продаж камінів, магазин камінів

18.09.2015

Каміни

Вогонь здавна вважається джерелом затишку, тепла і життя. Ще з давніх часів люди поклонялися «червоному богу», і для підтримки вогню в первісному каміні навіть виділявся спеціальний людина. Йшли роки, складаючись в століття, а купити камін або побудувати його власними руками намагався кожен господар будинку. І хоча магазин камінів тоді ще не існував, були спеціальні майстри-каминщики, які будували «домашнє вогнище» на замовлення. Багатьма людьми — багатими і не дуже, замовлялася установка камінів, адже вони виконували роль опалювального джерела.

Сьогодні купити камін також намагається фактично кожен власник приватного будинку або квартири в Єкатеринбурзі. Притому це може бути як звичайний камін, так і електрокамін, який за своїми характеристиками стане прекрасним доповненням до вітальні або спальні будь-якої квартири. Також зараз досить популярні каміни для дачі. Завдяки присутності каміна в заміському будиночку, в ньому завжди буде затишок, тепло і комфорт.

Зараз фактично у будь-якого магазину камінів в Єкатеринбурзі є у продажу великий вибір електричних, звичайних камінів і камінів-печей. Однак тут у багатьох людей виникає питання, — який купити камін? Розглянемо детальніше, що із себе представляють різні каміни.

Каміни дров’яні

Сучасні дров’яні каміни, насамперед, повинні відповідати вимогам пожежної безпеки. Тому ми пропонуємо до продажу каміни закритого типу, так звані «касетні» каміни: топки (зі склом) + облицювання камінів. Це зручно і практично. Касети (топки ) розрізняються за наступними параметрами:

 1. По потужності.
 2. По конструкції:
  • з горизонтально відкривається дверкой;
  • з вертикально відкриваються дверима, піднявши яку, Ви отримаєте камін з відкритою топкою і зможете милуватися «живим» вогнем (ціна такого каміна вище)
 3. За матеріалом топки:
  • з чавуну
  • із сталі з шамотної футеровкой
 4. За формою і розміром дверки: пряма, кутова, квадратна, призматична або з прозорою задньою стінкою (двостороння топка).
 5. За розміром скла.
 6. За характером роботи:
  • топки безперервного горіння,
  • топки періодичної дії.
 7. По ширині фасаду: 700, 750, 800, 1000 мм

Облицювання бувають прямі (пристінні) і кутові.

За матеріалами: мармурові, з песчанника і з штучного каменю.

Каміни з штучного каменю представлені серією «Музика вогню» МЕТА фірми.

Окремо можна виділити портали, димар таких камінів проходить в сусідньому, суміжному приміщенні.

Печі-Каміни

Печі-каміни являють собою пристрої, що поєднують в собі все краще від «бабусиних» печей і натуральних каменів. Печі-каміни використовуються не тільки в естетичних, але і практичних цілях — для опалення приміщень. Вони дозволяють істотно економити витрати на опалення, пропонуючи кілька варіантів «робочого» палива: дрова, торф, брикети. Вони чудово підходять на роль комфортного та економного опалення. Деякі печі-каміни можуть оснащуватися бойлерами, призначеними для нагріву циркулюючого теплоносія в опалювальній системі.

Печі-каміни виконують аналогічні твердопаливним котлам функції, однак при цьому вони довговічніші, надійніше і простіше в експлуатації. А, крім того, вони є прикрасою будь-якого будинку.

Печі-каміни можна встановлювати в господарських та житлових приміщеннях, при тому, як самостійно, так і вбудовуючи в існуючі системи опалення в якості резервного джерела тепла (моделі з бойлерами).

Електричні каміни

Електричні каміни є сучасною і дуже вдалою імітацією натурального каміна. Електричні каміни вкрай зручні в експлуатації: вони не вимагають пального та споруди димоходів, легко і миттєво спалахують/гаснуть за бажанням власника, створюють дуже близьке до «живому» полум’я, яке відрізнити від останнього фактично неможливо. Електричні каміни не потребують погодження і дозволи на установку. Електричні каміни включають дві частини: електричну топку (центральна частина каміна) і портал (обрамлення).

У продажу є різні види електричних камінів: пірамідальні, пристінні і кутові каміни. Також електричні каміни можуть бути різних стилів: бароко, англійська, антик, рустик, авангард.

Біо каміни

Біо каміни є аналогами натуральних камінів, відрізняються від останніх використовуваних паливом. Біо каміни працюють на етиловому (побутовому) спирті, який при горінні не виділяє диму, а також не залишає після себе сажі та кіптяви. Завдяки цьому, біо каміни не вимагають установки димоходу.

Біо каміни є абсолютно нешкідливими для людини. При згорянні етиловий спирт виділяє вуглекислий газ — то ж речовина, що видихає людина при диханні.

Достоїнствами біо камінів є: простота установки і експлуатації, біологічно чисте паливо (біо-етанол), можливість проведення аромотерапії (можна додавати в камін ароматичні масла), раціональність (біо-паливо виділяє на сорок відсотків більше тепла, ніж деревина), прийнятна ціна і надійність.

Біо каміни можуть «приймати» різні форми. Так, наприклад, біо каміни можуть виглядати як натуральні каміни, або можуть мати вигляд журнального столика з полум’ям. В силу своєї універсальності, біо каміни зможуть оригінально доповнити приміщення, оформлене в будь-якому стилі.

Наостанок хочеться зазначити, що який би ви не вибрали камін в нашому магазині в Єкатеринбурзі, він завжди буде позитивно впливати на ваш духовний і емоційний настрій. Будь-які каміни подарують вашому будинку тепло і затишок.

Короткий опис статті: купити камін, каміни, магазин камінів каміни, магазин камінів

Джерело: Каміни в Єкатеринбурзі, продаж камінів, магазин камінів

Також ви можете прочитати